Senior RoR dev [full-time] - remote, 24.000-32.000 net/month

Poszukujemy Senior Ruby on Rails dewelopera do współpracy zdalnej przy realizacji projektów dla branży e-commerce (tworzenie systemów e-commerce i platform zarządzania sprzedażą/zasobami/zamówieniami).

Szukamy kogoś, kto ma:

  • min. 4-letnie doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na prowadzenie komunikatywnej rozmowy na tematy techniczne - projekty realizowane są w międzynarodowym zespole
  • znajomość platformy Shopify i/lub doświadczenie w realizacji projektów dla branży e-commerce będzie dodatkowym atutem

Jesteśmy otwarci na różne warianty współpracy (B2B/umowa o dzieło/zlecenie) w opcji “pełnego etatu” (160h/miesiąc). Oferujemy stałą stawkę miesięczną z pakietem godzin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: office@gidolabs.eu

O Gido Labs:

We are researchers and developers who conduct both R&D and software development projects. In the software development part we create software targeting, among others, the entire production chain and maintenance of e-commerce services, while in the R&D part we design new AI-based ICT technologies. We are task-and problem-oriented, do not like wasting time on unproductive meetings and believe in open, trusting relationships.

Uprzejmie informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych w ramach prowadzonej rekrutacji jest Gido Labs Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. Wagrowska 2, 61-369 Poznań) KRS: 0000526520, kapitał zakładowy: 50.000,00 zł.
Ponadto, informujemy, że:
• Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Senior Ruby on Rails Developer prowadzonych przez administratora na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy w zw. z art. 88 RODO i wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).
• Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w okresie 5 lat od zakończenia procesu rekrutacji.
• Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
• W zakresie, w jakim Pani/ Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
• Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
• Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, choć w zakresie określonym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
• Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.