Senior Ruby on Rails Developer

Osoby zainteresowane propozycją proszę o kontakt bezpośrednio na mail: adamkudla[at]gmail com
Od siebie jako pracownika (jestem developerem, a nie rekruterem) - powiem, że w pracy jest super pozytywny kosmos za adekwatne wynagrodzenie!


Position: Senior Ruby on Rails Developer
Client: Financial Institution
Location: Krakow, Wroclaw with frequent travels to Luxemburg

Responsibilities:

  •   Leading 1-2 development projects
    
  •   Managing a team of 3-5 developers
    
  •   Interaction with client, gathering requirements
    

Requirements:

  •   Master’s degree in Computer Sciences, Information Technology, Engineering or equivalent
    
  •   Solid experience in Ruby on Rails (front end)
    
  •   Problem solving and analytical skills
    
  •   Very Good communication skills in English, written and verbal
    
  •   Willingness to travel and to relocate to Luxemburg
    
  •   Positive attitude
    

Nice to have:

  •   Experience in Java (backend)
    
  •   Activity BPM
    
  •   Alfresco doc management
    
  •   Second language (French or German)
    
  •   Understanding of Capital Markets (i.e. Investment Funds, Market data dissemination, Regulatory reporting

Brzmi jak praktycznie każde ogłoszenie

Masz rację! - jestem tylko programistą Javy i nie znam się na marketingowym bełkocie… być może podświadomie powiedziałem to co wszyscy mówią. Przepraszam.

Powiem inaczej:
Gdyby mnie ktoś zapytał ‘Czy poleciłbyś swoją pracę Panu XXX’ bez zastanowienia nawet bym powiedział ‘TAK’.

Ten projekt to też nie jest kolejny CRUD, a system dla sektora banków-inwestycyjnych gdzie troszkę inaczej wszystko działa.
Tutaj nikt nie szczypie się z pieniędzmi - pieniądze są, klient jest nastawiony tylko na jakość.

Pieniądze niby są, ale widełków nie ma :wink:

P.S. wybaczcie nie mogłem się powstrzymać ;]

Moje prywatne widełki są bardzo korzystne dla mnie - w dodatku firma we mnie inwestuje bardzo konkretne pieniądze poza wypłatami.

Niestety jak wspomniałem nie jestem rekruterem, a developerem - osobą, której zależy na pozyskaniu możliwie najlepszego pracownika na wskazane stanowisko.
O widełkach finansowych mogą rozmawiać rekruterzy i konkretni managerowie jak wszędzie indziej - niestety takie są zasady, które nie do końca sam popieram.

Jeśli ktoś po prostu czuje się mocny, ma ochotę wskoczyć w bardzo ciekawy sektor bankowości inwestycyjnej i jest gotów się rozwijać to ze swej strony jako pracownik mogę tylko polecać i proponować kontakt ze mną na maila.
Nie ma nic do stracenia :slight_smile:

Coś tu nie pasuje…

[quote=luxoft_poland]Location: Krakow, Wroclaw with frequent travels to Luxemburg
(…)
Requirements:

  •   Willingness to travel and to relocate to Luxemburg[/quote]
    

To praca w Krakowie/Wrocławiu, czy przeprowadzka do Luksemburga?