Shoutbox na forum?

witam, czy myślał ktoś kiedyś, żeby dac na forum shoutboxa, np. w celu szybkiego rozpropagowania linku do wątku z problemem na stackoverflow, zamiast zaśmiecać forum? Dla początkujących użytkowników zapewne byłoby to spoko rozwiązanie, a Ci bardziej doświadczeni nie denerwowaliby się kolejnym laikowym wątkiem w dziale dla zielonych :slight_smile:

Jestem za.

Tylko ogólnie mieszanie w punBB to masakra jakaś.;p

Doświadczenie uczy, że shoutbox błyskawicznie zamienia się w bezużyteczny śmietnik z dyskusją o dupie maryni. Znaczy -1.

no to może jakiś z okazji uruchomienia takowego regulamin’ek i bany’ki za jego złamanie? :slight_smile: nie no dobra, jak nie to spoko :wink: tak mi wpadło do głowy i myślałem, że się przyjmie :stuck_out_tongue_winking_eye:

irc://irc.freenode.net.pl/#rubyonrails.pl wystarczy, dzieci neostrady powinny się wreszcie zapoznać z RFC 1459 :smiley:

Shautboxowi mówimy NIE !

o, nawet nie wiedziałem o istnieniu tego IRCa - niedługo tam zawitam buahahaha(śmiech psychola)

Polecam też http://irccloud.com jeśli ktoś nie ma zbyt dużo czasu na to :wink:

Witam serdecznie! Fajnie by było z tym shoutboxem, bo można by się było szybko przywitać z forumowiczami :slight_smile:

Shoutbox z założenia jest miejscem, gdzie dyskutuje się o - jak to nazwałeś - dupie maryni.