Sklep w Railsach

Ze znajomym chcemy założyć sklep internetowy - prosta rzecz, jakieś gadżety.
I tak sobie pomyślałem - fajne wyzwanie, żeby w końcu w Railsach napisać coś co ma cel, sens, będzie używane i ambitne.

Czym byście polecali się zainteresować? Jakieś gemy, ew tutoriale?

Z jednej strony chciałbym się sporo nauczyć.
Z drugiej ma to być niezawodne i działać. Także trochę obawiam się budowania czegoś takiego od zera ze swoim doswiadczeniem i skillsetem.
Więc myślę czego warto użyć, jakich gemów, które pomogą mi trzymać to wszystko w ryzach i wspomogą jakąś sensowną architekturę tego wszystkiego?

Jak na razie trochę poogoglowałem i znalazłem coś takiego:
http://tryshoppe.com/
Ktoś się z tym bawił?

Skorzystaj z gotowej platformy, zweryfikuj pomysl biznesowy, potem ewentualnie mysl o programowaniu.

Biznes przede wszystkim. To co jest pod spodem jest drugorzedne dla klienta. Jesli chcesz sie nauczyc technologii - zrob to po godzinach, na pet projektach.

1 Like

Cześć,

Może to tobie w czymś pomoże, tutaj masz casta. Skorzystaj jeśli chcesz, jeśli chcesz się czegoś więcej nauczyć pisz sam, ale jeśli obsługujesz płatności to nie wdrażaj tego :wink: moim zdaniem potrzeba troszkę doświadczenia, i żeby ktoś to sprawdził ewentualnie pod każdym kątem. A jeśli chodzi o integracje z płatnościami to tutaj poczytaj :wink:

PZDR!