[Śląsk/Zdalnie/Fundacja Media 3.0] Ruby - rozwalamy system i płacimy

Chcesz wziąć udział w czymś ważnym? Chcesz tworzyć historię? Fundacja Media 3.0 rozpoczyna właśnie prace nad wielkim projektem związanym z przetwarzaniem danych polskiego sejmu. To pierwszy tego typu projekt w Polsce. Projekt tworzony jest niekomercyjnie i polega przede wszystkim na udostępnianiu i przetwarzaniu danych publicznych z dostępem do wszystkich obywateli. Do naszego diabolicznego i wesołego zespołu poszukujemy aktualnie programisty Ruby. Praca jest płatna!

Praca polega na:

  • połączeniu gotowego skryptu z bazami danych poprzez gotowe API
  • dodanie kilku dodatkowych funkcji
  • zmodernizowanie layoutu według przygotowanego projektu

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość Ruby,
Znajomość PHP,
Język angielski komunikatywny (stały kontakt z partnerem z Hiszpanii)
Preferowane osoby z terenu Śląska.

Oferujemy:

  • udział w projekcie, który rozsierdzi klasę polityczną :smiling_imp:
  • wsparcie mentorskie specjalisty RoR z Madrytu.
  • możliwy wyjazd studyjny na tydzień do Madrytu.
  • stała współpraca i realizacja wspólnych/własnych pomysłów.
  • UMOWA O DZIEŁO.

Wynagrodzenie:
do negocjacji - jesteśmy fundacją non-profit, nie generujemy zysków, jednak jesteśmy w stanie tę pracę wynagrodzić pieniężnie, odpowiednio do włożonej pracy.

Termin:
wrzesień-grudzień 2014

Oferujemy także możliwość stałej współpracy/pracy przy innych projektach.
Fundacja Media 3.0 zajmuje się przetwarzaniem danych publicznych i ich wizualizowaniem oraz tworzeniem interfejsów i narzędzi internetowych ułatwiających partycypację publiczną obywateli. Fundacja skupia się przede wszystkim na narzędziach najbardziej potrzebnych społecznie.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie portfolio na email: kontakt@media30.pl, www: media30.pl. Pod emailem także wszelkie szczegółowe informacje.

A czy czegoś bardzo podobnego nei robi fundacja ePaństwo? http://epf.org.pl/ w szczególności “MojePaństwo” - dawniej Sejmometr - http://mojepanstwo.pl/ ?

Tak, w ramach projektu współpracujemy z ePaństwem, korzystając z niektórych elementów baz danych poprzez ich API. Będzie to coś nieco innego.
Pozdrawiam
Łukasz Żyła

Witam,
dodam jednocześnie, że oferta ta jest raczej na “pracę po godzinach” lub dla freelancera, wstępnie zakładamy, że nie będzie to sporo pracy. Szczegóły możemy podać na priv lub email.

Pozdrawiam
Łukasz Żyła