Software Developer, London, UK

Dla wszystkich, którzy lubią zwiedzać świat :slight_smile: pozwolę sobie zamieścić ogłoszenie o pracy z nami w Londynie:

"We (Mint Play) are looking for developers with solid programming skills to build exciting real-time applications like Football3s.

Joining a small dedicated team, born out of Mint Digital, you will help create the next generation of online social games.
This is an opportunity to learn about and combine different technologies while working on an innovative product.

If you have previous experience in Ruby or Ruby on Rails, XMPP, multi-threading or advanced GUI it will be an advantage.
We rate people who write top quality code, choose the best tools for the job and are focused on getting things done."

Dodatkowe informacje:

Wynagrodzenie - na początek w zakresie 28k-36k, ale możemy negocjowac poza górna granicę w przypadku bardzo dobrego kandydata.
Praca na miejscu, w naszym biurze w Clerkenwell - do czasu przyjazdu chętnie popracujemy zdalnie z właściwą osobą, po przyjeździe pomożemy w trudnych początkach w UK.

Dla rozwiania wątpliwości - szukamy kogoś kto będzie się czuł pewnie nie tylko w RoR + MySQL, ale także w samym Ruby, Non-relational DBMS, czasem być może w porządnym JavaScript, ActionScript3 - a w niedalekiej przyszłości - kto wie? może Erlang?

CV i kilka słów osobie wysyłajcie do mnie na krzysztof@mintdigital.com.
Na dodatkowe pytania (raczej dotyczące pracy :]) postaram sie odpowiedzieć na forum.

PS:
Szukamy również Senior Developera dla Mint Digital (więcej RoR) i dobrych front-end developerów, którzy być może chcieli by sie nauczyć RoR (zarówno do Mint Digital, jak i do nas). Więcej info na http://mintdigital.com/jobs.

Pozdrawiam,

Krzysiek