Spotkania miłośników ruby/rails - warszawa

Witam,
wszystkich zainteresowanych poszerzaniem wiedzy lub przekazywaniem własnych doświadczeń z ruby/rails zapraszam na spotkania organizowane w PJWSTK w czwartki o godz. 17:00
Spotkania te do tej pory były związane z uczelnianym kółkiem rubiego ale wstęp jest wolny więc jak sie zbierze parę osób to może powstanie coś takiego jak “warszawska grupa użytkowników technologii ruby” :slight_smile:

Najbliższe spotkanie czwartek 12 kwietnia PJWSTK ul. Koszykowa 86 budynek C sala A1 (temat: rails i ajax)
Spotkania odbywają się obecnie w cyklu tygodniowym wiec jak toś nie może teraz to zapraszam też za tydzień :slight_smile:

Pozdrawiam i zapraszam,
Paweł Przyłucki
http://rails.przylucki.pl

Z tego co zauważyłem, to społeczność Ruby/Rails w Warszawie skupia się aktualnie wokół spotkań bootstrapowych, czyli spotkaniach powstałych ze spotkań “Railsowych”. Możecie się wbijać 21 kwietnia :slight_smile:

Chętnie bym się wybrał na wasze spotkanie, ale termin nie bardzo pasuje - mam laborki, na których lepiej być ;-).

Swego czasu chciałem zadziałać u siebie na uczelni (WAT) i stworzyć jakąś grupę railsową, ale brak czasu skutecznie mnie przyblokował. Jeżeli mógłbyś to napisz coś więcej o tym co robicie w ramach kółka :slight_smile:

Pozdrawiam

Niestety nie byłem nigdy na spotkaniu bootstrap :frowning: z powodu niekorzystnych terminów dla mnie.
Ale z tego co słyszałem/czytałem to dotyczą one bardziej biznesu i różnych projektów.

Spotkania na PJWSTK są raczej techniczne, gdzie prezentujemy/omawiamy różne składniki w ramach RoR i języka Ruby. W planach mamy też warsztaty dla początkujących :slight_smile:

Oczywiście liczba uczęszczających z powodu poprawy pogody spada drastycznie :wink: wiec szukamy osób, które podzielą się swoim doświadczeniem w pracy oraz ciekawymi rozwiązaniami różnych problemów.

Chciałbym kiedyś zobaczyć coś takiego jak jdn.pl dla rubiego w Polsce :slight_smile:
Mam nadzieje, że wkrótce znajdę czas aby więcej podziałać w tym temacie. Tymczasem jak u wszystkich z tym trochę ciężko :wink:

roxer