Spotkanie SRUG 1.2016

Wszystko wskazuje na to, że kolejne spotkanie grupy odbędzie się we wtorek, 26 stycznia 2016 w multitapie Dobry Zbeer w Gliwicach, przy ul. Górnych Wałów 30. Prezentacje planujemy rozpocząć o godzinie 18:00, a będą to:

„Let’s Gather Some Stats!” — Michał Krzyżanowski z firmy Chaps opowie o tym, jak generować często używane statystyki, takie jak chmura tagów i słów, histogramy długości wiadomości, itp. Przedstawi takie rozwiązania, które świetnie sprawdzają się nawet w przypadku dużych kolekcji danych.
„Structuring Rails Apps Differently” — Michał Muskała z firmy Woumedia opowie o tym, jak wraz z zespołem zdecydował się podzielić jedną z aplikacji tak, aby wypróbować bardziej obiektowe podejście do architektury. Pokaże, jak to wszystko wpisuje się w ekosystem Ruby on Rails. Wspomni również o tym, jakie komponenty zostały wyróżnione, co daje taka architektura, a także omówi jej wady i zalety.

Prosimy o wypełnienie RSVP w serwisie meetup — pomoże nam to oszacować liczbę uczestników i przygotować miejsca dla wszystkich. Do zobaczenia na spotkaniu!

Whoa! To już całkiem niedługo :slight_smile: Widzimy się we wtorek

Ciężko znaleźć inny termin, żeby pasował prezentującym i ich żonom ;-).

1 Like