Spotkanie w lutym

Zabraliśmy się za organizację kolejnego spotkania, które zgodnie z zapowiedziami ma się odbyć w Gliwicach. Ze względu na spore problemy ze znalezieniem sali na piątek 18 lutego (w zasadzie na dowolny piątek), postanowiliśmy przenieść spotkanie na sobotę 19 lutego, około godziny 17:00. Termin może jeszcze ulec zmianie.

Na stronie pojawiła się już lista prezentacji.

Jak będzie można liczyć na to co ostatnio, czyli wideo z prezentacji, to będzie super :slight_smile:

Przepraszam wszystkich zainteresowanych, ale niestety nie będę mógł pojawić się na najbliższym spotkaniu, w związku z czym jestem zmuszony odwołać prezentację :frowning:

Mam nadzieję, że wpadnę na któregoś z następnych SRUGów, żeby powiedzieć coś na ten temat.

uuu, lipa straszna…
wychodzi na to, że tylko Mirek będzie miał prezentację, czy może ktoś inny coś jeszcze przygotowuje?:wink:

Jesteśmy w trakcie organizowania zastępczej prezentacji lub dodatkowych lightning talks na jej miejsce. Jak tylko coś ustalimy to od razu damy znać wszystkim zainteresowanym poprzez stronę oraz forum.

Czy jutrzejsze spotkanie jest aktualne?

Jak najbardziej! Odwołana została tylko prezentacja Drogusa, zamiast niej zaprezentowane będzie kilka “lightning talków”.

Zapraszamy!

Przy SRUG-owym stoliku ktoś zostawił skórzane rękawiczki - są do odbioru u mnie albo na następnym SRUG-u :-).

No to zguba znaleziona - szukałem ich chyba wszędzie gdzie byłem w sobotę :slight_smile: