[Staż / Młodszy programista RoR] Kraków

Hej,
jestem studentem informatyki UJ, chciałem zapytać czy orientujecie się może jakie Krakowskie firmy prócz Base , Luna Logic i Polcode organizują jeszcze staże związane z Ruby on Rails dla studentów, albo przyjmują na stanowiska junior Ruby on Rails dev’a?
Mam kilka swoich niekomercyjnych projektów i jestem bardzo zafascynowany Railsami, bardzo chciałbym się rozwijać w tym kierunku.
Po rocznej nauce samemu i miesiącu w jednej z firm wiem, że nawet miesiąc pracy z kimś doświadczonym może dać więcej niż rok samodzielnej pracy, stąd moja chęć załapania się do pracy i rozwijania.
Pozdrawiam,
Janek

Polcode płatny staż.
Ofert pracy na junior developer jest mnóstwo, tylko przejrzeć te forum.

Zapomnialem dopisać Polcode do tej listy :wink:

Uderz do Railwaymen :slight_smile:

Janek, wysłałem Ci PW, może Cię zainteresuje :).

Cześć,
Jeżeli wciąż szukasz świetnego miejsca, które da Ci szansę rozwoju to zapraszam do Nas :wink: Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się zespołem zajmującym się budową platformy internetowej: https://www.strikesocial.com/ , zaledwie wczoraj pojawił się o niej artykuł w Forbes http://www.forbes.com/sites/ewanspence/2014/07/15/how-strike-social-can-maximize-your-advertising-return-on-youtube/.
Jeśli jesteś zainteresowany wyślij mi swoje CV na ewelina@strikesocial.com, podam Ci wtedy bardziej szczegółowe informacje :wink: