Strona worpressowa

Hejka
Robie z kolega strone.
Powiedzcie mi jaki jest sposob na to by obrazki sie ładnie skalowaly po zmniejszeniu okna strony.

Byłabym wdzieczna
Asia

Nie wiem czy tak ładnie - u mnie się rozjeżdżają…

o to chodzi wlasnie. Napisalam, ze mam z tym problem.

width: 100%;
height: auto;

na obrazek.

1 Like

to działa;D
Tylko nie chca mi sie nadpisac na stale te wartosci. Po przeladowaniu strony wszystko wraca.
wciskam enter po wpisaniu nowych wartosci, jakos inaczej to sie zapisuje?

wielkie dzieki.

Musi być height:auto aby zachować proporcje. Przypisz do selektora obrazka i będzie działać.

1 Like

mam te wartosci jak podales i wszystko jest juz ok, tylko nie na stale. “Przypisz do selektora obrazka i będzie działać.”- moglbys to rozwinac?
zle zamykam Developer tool bo wszystie wartosci sie resetują
pozdrawiam

Eee… dobrze zrozumiałem, chcesz zapisać te wartości w Chromowym developer tools?

3 Likes

ooops! ok przyznaje, juz nie wybrne z tego :smile: wiem juz w takim razie, ze robie nie od tej strony. Wiec jak to moge jeszcze edytowac?

html’e i css’y to choćby w Notepadzie. Kolorowanie składni masz już chyba w Notepad++, Sublime Text, itp. Nie potrzeba Ci żadnego IDE do tego.

Jeśli chodzi o zmianę tego na stronie to możesz to zrobić panelu admina strony: Wygląd -> edytor (http://scifi-games.com/wp-admin/theme-editor.php?)
Pamiętaj by skopiować sobie wcześniej oryginalne style, a najlepiej (najszybciej i najbezpieczniej) takie poprawki wprowadzać lokalnie.

dzieki Wam za pomoc. Juz zrobione

Hej
Probuje zalozyc nowego bloga, ale po wgraniu Wp poprzez Filezille( po zmianach odpowiednich pliku wp-config) przegladarka nie widzi instalatora Wp.
Wszystko zostalo skasowane i j raz wgralismy Wp i juz zrobila sie kaszana totalna. Error w przegladarce wyskakuje

bede wdzieczna za jakakolwiek pomoc

moge sie odwdzieczyc finansowo za rozwiazanie problemu