Styczeń (12.01)

Wszyscy są posylwestrowi, zróbmy zatem WRUG za tydzień. Ok?

Prezentacje:

  1. Piotr Barczuk: Jak to było na Rails Rumble.
  2. Damian Legawiec: Jak sobie radzimy z 8mln odsłon / mc- czyli architektura i optymalizacja gametrade.pl

Ktoś ma coś jeszcze ciekawego do podzielenia się?

W który dokładnie dzień? Ja mogę coś powiedzieć/zaprezentować o Rails Adminie :slight_smile:

O super by było. Dzień to standardowo następna środa.

Wypas, zaraz uaktualnię stronę :slight_smile:

O, nawet będę w Warszawie, git :wink:

Ciach ciach ciarachciach:
http://wrug.eu/2011/01/03/2011-01-spotkanie-styczniowe/

RachCiach


Może na hackfeście zrobimy kiedyś aplikację do publikowania tego na gl, fejsie i stronie?

Możnaby, chociaż na wspomnienie API FB kurczą mi się jądra :wink:

Osoby, których największym railsowym osiągnięciem jest póki co “coś jakby blogo-galeria” mogą na trochę wpaść i posłuchać? :slight_smile:

Zapraszamy :slight_smile:

Uda się komuś przynieść kamerę?

Tak przy okazji, czemu na stronie nie ma godziny? :wink:

Jak najedziesz myszką na “miejsce jak zwykle” to kursor powinien zmienić się w symbol zachęcający do kliknięcia.

Oj, nie każdy jest inteligentny :wink: To może chociaż “Miejsce i godzina jak zwykle” dla mniej kumatych :wink:

Proszę, poprawiłem. Zadowolony? :smiley:

Jestem wzruszony! Dziękuję! :wink:

Nie wiem czy Filip będzie, ale gdyby nie to mogę nagrać telefonem – całkiem niezłą jakość obrazu i dźwięku można zeń wycisnąć
(ale właśnie sobie uświadomiłem że nie mam statywu, czyli nysa – trzebaby o coś oprzeć :confused: )

Wróciłem do domu, odpaliłem sieć, spojrzałem na forum i głośno zabluźniłem :confused:

ZAPOMNIAŁEM :confused:

I jak było ? Będą jakieś nagrania albo chociaż fotostory?

[quote=Strzałek]Wróciłem do domu, odpaliłem sieć, spojrzałem na forum i głośno zabluźniłem :confused:

ZAPOMNIAŁEM :/[/quote]
Ludzie kochane, jest rok 2010. Naprawdę nie macie google calendara? Jeśli społeczność ruby ma być forpocztą technologiczną, to ja sprzedaję komputer i przerzucam się na szydełkowanie :smiley:

@Rubytree: raczej wspominki, bo kamery nie było.