Styczeń (5.01.2009)

No co jest, nikt nie założył tematu jeszcze? :wink:

Kto będzie, kogo nie będzie oraz – co najważniejsze – kto chce o czymś fajnym opowiedzieć? :slight_smile:

(ja mogę mieć problem z przygotowaniem spicza, jako że 7.01 mamy release aplikacji i w związku z tym jest wojna)

Mnie raczej nie będzie

To już znamy powód tak poważnej dyskusji na temat mierzenia odległości

Żebyś wiedział, że to jest związane z tą aplikacją :wink:

Wygląda na to, że przy takim zainteresowaniu to wuj w tomacie :frowning:
Zatem do zobaczenia w lutym!

Siema.
Jakby co to ja będę.

Teoretycznie możemy iść na piwo, ale mam sporo zaległych spraw do załatwienia. Ale bądź o 19, może uda się coś wychylić chociaż symbolicznie :smiley:

[quote=born2fly]Siema.
Jakby co to ja będę.[/quote]
Ja też mogę wpaść. Ktoś jeszcze?

Three is a company :smiley:

Chciałem zaprosić ekipę railsową z GG (Filipa, Fazziego – byli ostatnio) żeby opowiedzieli na jakimś wrugu jak udało im się tak fajnie wyskalować Blipa. Niestety, Blip (jedyny kontakt jaki do nich mam) cały dzień dziś wypluwa że jest przeciążony :smiley:

Do wyskalowania to nam jeszcze trochę brakuje - mamy projekt nowej architektury, ale musi się ona jeszcze napisać i przetestować w wojennych warunkach. Inna sprawa, że ostatnie wydarzenia to spora mobilizacja i może się okazać, że luty to realny termin. :wink:

ja mogę wpaść na piwo (jeśli moja choroba się do jutra nie zregeneruje). nie wiem tylko gdzie.

Spotkajmy się tam gdzie zwykle i stamtąd wystartujemy :slight_smile:

a gdzie jest zwykle? i czy faktycznie się widzimy?

“Zwykle” jest na Jerozolimskich 91, w hallu gdzie się spotykamy przed pójściem na górę.
Co do “faktycznie” – ja będę, Drogomir będzie, Piotrek (born2fly) też będzie.

:wink:

Ja nie dam rady przyjść.

Mnie też niestety nie będzie.

[] [] [*]

:stuck_out_tongue:

Niestety okazało się, że przegapiłem wpis w kalendarzu na dziś i również odpadam.
Mam przełomowy plan - skoro dziś tylu osobom nie pasuje, to może ustawimy się w tym tygodniu w innym terminie? środa? czwartek?

Piwa i pacierza nie odmawiam :wink:
Czwartek 18:00? :smiley:

Środa? :slight_smile: W czwartek nie mogę.