Stylizacja strony wykorzystującej Bootstrapa - bootstrap do użytku komercyjnego?

Witam
Mam takie pytanie odnośnie bootstrapa. Bo jak zaimplementuje tego frameworka to w jaki sposób mogę ustawić np kolor tła? Czy mogę to jakos w headzie ustawić czy jakoś to inaczej się zmienia? Czy można zmienić np kolor / szerokość menu z bootstrapa?
Czy popularne strony internetowe takie jak twitter korzystają z bootstrapa? Czy można go wykorzystać w celach komercyjnych?

Liczę na pomoc :slight_smile:

bootstrap tak jak inne gotowe style, to tylko zbior jakis regul ktore mozesz dowolnie zmieniac by dostosowac do swoich potrzeb. Tak by to bylo najbardziej zrozumiale to moze powiem ze to po prostu zbior wartosci poczatkowych ustawionych jakos, ktore sobie dostosowujesz dowolnie. Masz bardzo dobra pomoc na stronie tworcow bootstrap i jak jak z gemami ma ta biblioteka odpowiednia licencje mozesz uzywac gdzie chcesz (komercyjnie)

Z tego co piszesz chyba masz spore braki jesli chodzi o zupelne podsyawy jak (css), porob troche kursow, bedzie latwiej to zrozumiec.

Normalnie możesz nakładać na bootstrapa swoje cssy, a dodatkowo także możesz sobie skonfigurować swojego bootstrapa (podstawowe wartości) tutaj: http://getbootstrap.com/customize/

Oki dzięki do zamknięcia