Stylowanie menu w Spree - CSS

Otóż mam taki problem chcę postylować menu w spree
tak aby wyglądało jak poniższe menu, czyli aby główne menu (Bielizna, biustonosz…) były w jednej linii a aby podkategorie były pod spodem
link do szablonu rafal-serwer.gogler.eu/intimiti/

Oto część kodu odpowiadającego za wyświetlanie menu

[code]
<% get_taxonomies.each do |taxonomy| %>


<%= t(:shop_by_taxonomy, :taxonomy => taxonomy.name.singularize) %>

<%= taxons_tree(taxonomy.root, @taxon, Spree::Config[:max_level_in_taxons_menu] || 1) %>
<% end %> [/code] Możę wyraziłem się dość nieprecyzyjnie. Jeżeli np. w kodzie dodam div'y

[code]
<% get_taxonomies.each do |taxonomy| %>

<%= t(:shop_by_taxonomy, :taxonomy => taxonomy.name.singularize) %>
<%= taxons_tree(taxonomy.root, @taxon, Spree::Config[:max_level_in_taxons_menu] || 1) %>
<% end %> [/code] to pętla która odpowiada za wypisywanie kolejnych kategorii powoduje zagnieżdżenie tych div'ów w taki sposób że nie mogę z tym nic zrobić tzn. wypisuje div w divie druga sytuacja

[code]
<% get_taxonomies.each do |taxonomy| %>

<%= t(:shop_by_taxonomy, :taxonomy => taxonomy.name.singularize) %>
<%= taxons_tree(taxonomy.root, @taxon, Spree::Config[:max_level_in_taxons_menu] || 1) %>
<% end %> [/code]

Sam rozgryzłem problem. Uważam post za zamknięty, jak już napiszę cały kod stylujący menu wkleję go tutaj aby osoby mające podobny problem miały ściągawkę. Pozdawiam

Zrobiłem menu oto kod

[code]<% content_for :sidebar do %>

A gdzie masz metode get_taxonomies?

Problem polega na tym iż po wyciągnięciu menu do głównego layouta tzn. spree_application.html.erb kodem <nav class="columns alpha omega sixteen"> <ul id="main-nav-bar" class="inline" data-hook> <%= render :partial => 'spree/shared/taxonomies' %> </ul> </nav>
powyższy błąd pojawia się w momencie kliknięcia na linki, które nie wchodzą w zakres menu tzn. cart, account czy strony statyczne jak /tabela_rozmiarow itp… z modułu spree_essencial_cms. Podstrony z menu działają dobrze i nie wyświetla się żaden błąd. Oto kod metody get_texonomies

module Spree module ProductsHelper def get_taxonomies @taxonomies ||= Spree::Taxonomy.includes(:root => :children) end end end