Synergia Plus/Poznań Ruby on Rails - Lider Projektu

Synergia Plus to dostawca nowoczesnych usług internetowych. Naszymi klientami są instytucje finansowe oraz międzynarodowe korporacje. Do obecnie rozwijanych projektów poszukujemy

Lidera Projektu ze znajomością Ruby on Rails

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Rails
  • Dobra znajomość JavaScript (jQuery)
  • Znajomość GIT
  • Znajomość SQL (mile widziane doświadczenie w PostgreSQL)
  • Znajomość TDD i BDD
  • Znajomość UNIX
  • Znajomość metodyki Agile
  • Doświadczenie w pracy z Zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Poczucie humoru

Oferta:

  • Pracę nad nowoczesnymi projektami tj. Rails 3.1.
  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie do 6000 netto (w zależności od umiejętności)
  • Miłą atmosferę pracy
  • Poczucie humoru

Synergia Plus Sp. z o.o.
Os. Zwycięstwa 17/29, 61-648 Poznań
NIP 972-121-15-71, REGON 301384855, KRS 0000349546
Volkswagen Bank Direct 43 2130 0004 2001 0521 8425 0001
Kontakt: rekrutacja@synergiaplus.com

Napisz do nas na adres rekrutacja@synergiaplus.com, załączając swoje CV i ewentualny link do konta na GitHub’ie oraz umieszczając w tytule stanowisko, na które aplikujesz.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Synergia PLUS Sp. z. o. o., os. Zwycięstwa 17/29, 61-648 Poznań, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

Nigdy nie myślałem, że tak poważne rzeczy (a może i nie?) ktoś będzie reklamował w stylu 10letniego dzieciaka reklamującego serwer CS: “Hocćie do nas bo u nas najlepiej!1!11” spamującego wszędzie gdzie jest pole do wprowadzania tekstu.

Jak widać spamerzy nie próżnują. Jak to szło ? nie ma złej reklamy?

http://www.biuro-hala.pl/agencja-Jartom-agentem-wylacznym-Business-Park-Marywilska jutro chyba zadzwonię z paroma ciepłymi uwagami na temat ich strategii marketingowych…