Szkolenia/Wykłady w Łodzi

Witam serdecznie
Jako, że tematy szkoleń, spotkań i wykładów są szeroko poruszane, chciałbym się spytać, czy w Łodzi istnieje jakowaś grupa ludzi, którzy się zajmują tymże językiem ?? I czy takowa grupa byłaby w stanie poprowadzić jakiś wykład/szkolenie ??

Jest nas spora grupka. Wykład czy szkolenie może nie do końca ale możemy się spotkać przy piwie i pogadać o tym jak rozszerzyć swoje umiejętności :slight_smile:

Jesli tylko w weekend to na pewno sie zjawie. Mozecie nie wierzyc ale piszac od jakiegos czasu w Javie tesknie za Rubym… coraz bardziej :slight_smile:

Jak mnie to cieszy, że ktoś jednak się znajduje w Łodzi. Jeżeli wam pasuje, to możemy się spotkać w następną sobotę, tudzież niedzielę. Przydałoby się też zebrać tych ludzi i utworzyć jakieś forum łódzkie, abyśmy mogli się wspierać. Ja dopiero zaczynam przygodę z Rubym, ale wcześniej zacząłem czytać o pythonie. Rubiego interaktywnie spróbowałem wcześniej, ale jakoś mi nie przypadł do gustu :slight_smile: Dopiero teraz tak jakoś stwierdziłem, że przyda misię język programowania, który wreszcie opanuję i będę mógł stosować zarówno do pisania programów, skrytów oraz strony www i do tego będzie obiektowy :smiley:

Będzie w weekend - mamy już kilku chętnych.

Proponuję w sobotę, 7 lutego, o 18:00 w pubie Peron 6 (Piotrkowska 6 w bramie). Jest tam w miarę cicho i mają sporą kolekcję piw do wyboru (będzie ze 100 :slight_smile: )

Również wpadnę.
A z tymi piwami to chyba różnie tam bywa, kuszą tymi setkami a na końcu człowiek i tak musi zadowolić się ciechanem. Czas się zaszyć :wink:

Ja tam lubię Irish bear ciemne oraz jeszcze jedno, ale nazwy nie pamiętam :stuck_out_tongue: Czyli przynajmniej 5 osób będzie super. Przy okazji można by się było wymienić kontaktami i ustalić jakieś regularne spotkania, ale to się omówi na miejscu :slight_smile:

Edit(5.02)
Ja będę trochę później u was w Peronie z racji mojej pracy, jednakże postaram się wyrwać wcześniej z niej :slight_smile:

A tak z ciekawości się spytam, jak my tam się rozpoznamy?? Bo byłem i jakoś nie mogłem was rozpoznać :slight_smile:

Jako że w Łodzi nie ma RUG to pytam tutaj, czy planowane są jakieś spotkania? :> (tak tak, to sugestia, chodzmy na kebaba/piwko :P)

Mówisz i masz, choć uprzedzam, że komplet chłopaków w firmie będzie koło 12 września :slight_smile:

To wrócimy do tematu jak będzie pasowało większości :wink: 10-15 jest realny, na początku września mam wyjazd związany z końcem projektu (będzie czas na RoR - żegnaj Javo!)

Hmm czy jako kompletny nowicjusz na tym forum mogę czuć się zaproszony?

czemu nie :wink: coś się ugada w kolejnym tygodniu, scena się musi trzymać razem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Spotykamy się w piątek, 11 września o 18.00 w pubie Peron 6 (Piotrkowska 6).

Wszyscy Rubyści/Railsowcy z Łodzi i okolic, zapaleńcy, fani czy po prostu zainteresowani mile widziani.

Proponuję na miejscu zdecydować kiedy następne spotkanie, żeby było więcej czasu na zaplanowanie :slight_smile:

Będę na pewno. Moją facjatę macie w avatarze, Bywalca też widzę, a Bragiego to bez appla ze sobą nie poznam :slight_smile:

Bywalec to tytuł na forum :smiley:
Będę na 99%

heh za dużo przed kompem siedzę

Napijcie zdrowie forumowego kolegi z Warszawy, ćwierćwiecze w tym dniu kończę :smiley:

To zabieraj ekipę i wpadaj do Łodzi na spontana :wink:

Nie ma mowy, do dwóch miast już nie wpadam na spontaniczne napicie: Poznania i Łodzi właśnie. Po piątku powinna nastąpić sobota, w tych dwóch miastach zakrzywia się czasoprzestrzeń :wink: