Szukam Hostingu Ruby on Rails na 1-2 strony

Witam
jak w temacie, szukam hostingu na dwie niewielkie strony + poczta, nie szukam konta z pełnym dostępem SSH itd
Strony trzeba przenieść z obecnego serwera, który zamykam

Pozdrawiam Piotr

mydevil są całkiem ok, szybko odpowiadają na maile w razie problemów

Ok, dziękuje
napisze

Pozdrawiam

Jeśli chodzi o coś taniego to https://hitme.pl/serweryvps_openvz/, ceny są chyba najniższe w polsce, a jest i dostęp SSH.

1 Like

Podobnie jak kolega @epicatization mogę polecić mydevil (obecnie korzystam z ich usług). Moim zdaniem dosyć łatwo uruchomisz tam Railsy. Jedyna (wydaje mi się niewielka) wada to fakt, że nie można u nich rejestrować domen.
Hosting ogólnie dosyć stabilny (działają z tego co wiem na serwerach w centrum danych Atman).

Druga dosyć fajna opcja (jak masz na to budżet) to Megiteam, wyglądają bardziej profesjonalnie, ale ceny też są odpowiednio wyższe. Uruchomiłem tam jeden projekt w Railsach, działa 2 lata i nie było żadnych problemów (to tylko strona więc być może jest mało miarodajna). Nie wiem jak jest u nich z pocztą, ale pewnie też jest w porządku.

Trzecia ewentualność to linuxpl.com uruchomienie tam Railsów nie jest tak przyjemne i proste bo wymaga interacji z supportem (są pomocni i mili, ale to jednak mniej wygodne niż pełen dostęp do serwera). Uruchomiłem tam dwa serwisy w Railsach i po pierwszej konfiguracji wszystko działa bez zarzutu. Wydaje mi się że jest to największa z trzech wymienionych przeze mnie platform, więc być może jest też najbardziej solidna (trudno mi to ocenić).

Bardziej chodzi mi o to czego może nie sprecyzowałem dokładnie, aby ktoś się podjął przenieść tą stronę z obecnego serwera na swój i ją obsługiwać, oczywiście za comiesięczną opłatą którą będzie uiszczał właściciel strony.