Szukam mentora

Szukam mentora, który pomógłby w projekcie jako doradca, od czasu do czasu zrobił code review. Płaciłbym od sesji online. Jeśli jesteś zainteresowany proszę wiadomość na priv. Nie prowadzę firmy, jestem wolnym strzelcem. Szukam kogoś z cierpliwością i umiejętnością tłumaczenia trudnych rzeczy w prosty sposób. Nie kogoś liczącego na szybki zarobek i kręcącego głowa przy każdej mojej pomyłce. Poziom średnio-zaawansowany.

1 Like

Znalazłeś kogoś?

1 Like

Hej,

Jeśli dalej jesteś zainteresowany to zajrzyj na https://www.linkedin.com/in/werbicki/

Tak naprawdę dodatkowe pieniądze w niskim zakresie godzin pewnie nie są w stanie odbić znaczącego piętna na moim ogólnym budżecie, więc nie jest to moja pierwsza motywacja. Kiedyś parę osób znacznie mi pomogło i czuję trochę dług wobec świata. :wink:

Jestem w stanie pomóc nie tylko z Ruby/Rails a tak naprawdę ze wszystkim co wchodzi w rozwój produktu. Zarówno od strony technicznej (nie tylko Ruby/Rails) jak i całej reszty, która dzieje się wokoło. Do obecnej firmy zostałem zatrudniony jako software engineer a obecnie jest product ownerem strategicznego projektu.

Moją dziewczynę “wyszkoliłem” od zera do zatrudnienia w jednej z bardziej renomowanych firm konsultacyjnych związanych z Reactem (https://callstack.com/) nie poprzez podpowiadanie konkretnych rozwiązań a przekazanie solidnych podstaw i sposobu myślenia.

tomasz@werbicki.net - jeśli jesteś zainteresowany to się odezwij i na pewno chwilę pogadamy. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Tomasz

Witaj
Pozdrowienia

Mogę ci w tym pomóc.
Prosimy o kontakt pod adresem noah.c@talentsfromindia.com
Skype: noah_3861

Gorące pozdrowienia,
Noah