Szukam osoby do wspólnego uczenia się Rails

Witam,

jestem z Krakowa, szukam osoby z którą mógłbym wspólnie uczyć się Rails - najlepiej kogoś kto jest na podobnym poziomie lub nieco wyższym ode mnie

na chwilę obecną znam mogę powiedzieć więcej niż podstawy to jest łatwo tworzę, modyfikuje strony czy webserwisy z użyciem gemów, chciałbym pójść nieco głębiej nie w wykorzystywanie a być może tworzeniem “from scratch” własnych algorytmów

znalazłeś? Jak nie, to chętnie pomogę i pouczę się razem z Tobą :slight_smile: - odezwij się na prv

Witam, chętnie się dołączę do projektu.

Pozdrawiam

Tym razem ja poszukuję osoby do wspólnej nauki. Kraków mile widziany ale mogą być też osoby z innych miejsc.

1 Like

priv

jak miało by to wglądac?
priv

jakiś jeden wspólny pomysł i projekt, że każdy robi fragment i złączamy w całość?

Bardzo chętnie, jeżeli dalej aktualne.

Jeśli zorganizowaliście się jakoś to proszę o informację przez prywatną wiadomość, też bym się dołączył.

Cześć jakiś czas temu zaczałęm nauke RoR, ale potem przerwałem i ponownie wracam. Jeśli to aktualne to jak najberdziej jestem chętny.

2 Likes

Cześć. Ja też chętnie bym dołączył jeśli planujecie działać większą grupą. Jestem na poziomie prawie juniorowskim, już mam pierwszy staż za sobą. Pozdro!

Też chętnie bym dołączył do projektu.

Też jestem z Krakowa i chętnie bym się dowiedział na jakiej zasadzie się uczycie i ewentualnie się do was dołączył :slight_smile: