Szukam stażu

Po kilku bezowocnych próbach metodą odpowiadania na ogłoszenia, postanowiłem sam się ogłosić, bo co mi szkodzi.

Znam podstawy Rails, testów, JS, wielu gemów itd. a czego nie znam tego mogę się nauczyć, tylko trzeba mi dać zadanie i technologię jakiej mam użyć. Chciałbym porobić coś przy jakimś sturtupie lub komercyjnej rzeczy, gdzie nie muszę sam decydować jakie mają być features, jaka technologia ani jakie UI. Mógłbym się podjąć czegoś prostego i nie wymagającego szybkiego ukończenia. Nie zniknę nagle bez śladu, jestem na tym forum już dwa lata i jestem zdecydowany związać się z programowaniem na dobre.

Lokalizacja biura, praca zdalna, wynagrodzenie, formalności - te rzeczy nie grają dla mnie żadnej roli.

2 Likes

Myślałeś o napisaniu jakieś prostej aplikacji na jakiś konkretny temat, żeby móc zaprezentować swoje umiejętności potencjalnym pracodawcom ?

@Str a próbowałeś zapytać dlaczego twoje aplikacje na staż są odrzucane?
Może warto porozmawiać i dowiedzieć się czego musiałbyś się douczyć, aby wystartować do danej firmy na staż w następnej edycji. Firmy często organizują staże cykliczne.

Witaj!
Realizujemy startup, który nie długo wypuszcza MVP. System napisany backend w RoR,frontend w Angularze. Obecnie outsourcujemy prace programistyczne ale na pewno w pewnym momencie będziemy albo budować własny zespół albo kupować firmę, która go realizuje i rozbudowywać zespół.
Mogły by się już na obecnym etapie pojawić testy lub prace, które może by Pana zainteresowały realizować. Mamy sukcesy w powiększaniu obecnego zespołu. Jeśli jest Pan zainteresowany to zapraszam na prv.