Taksio.pl

Kalkulator kosztu podróży taksówką :slight_smile: Nic dodać, nic ująć.

“ulica numer” w formularzu daje wrazenie jakby system mial wlasne numerowanie ulic, mozna juz tam bylo wpisac numer domu po prostu… Wykonane elegancko i co ma robic robi jak trzeba… W koncu cos z czego bedzie czlowiek korzystal :slight_smile:

Super.

Fajne, zgrabne, getting real. Nie ma to tamto :slight_smile:

Telefon do taksówki by się chyba przydał.

A “Dane korporacji”, co tam robią :stuck_out_tongue: ?

bardzo fajne, ale dlaczego nie wykrywa np. dworca centralnego? :wink:

Spytaj Google :wink:

bomba! dzieki przyda mi się :slight_smile:

Bardzo fajne, brakuje mi tylko drag’n’drop miejsca źródłowego/docelowego – czasami ulica + numer to za mało, żeby wskazać lokalizację :wink:

A bo małe takie :stuck_out_tongue:

Jakiego pluginu użyliście do google maps: YM4R/GM, czegoś innego, czy też może jest to rozwiązanie autorskie?

@tjeden: jest to rozwiazanie czysto autorskie :slight_smile:

Rewelacyjny serwis – “no bullshit” i fajny interfejs :slight_smile:
Skoro już gromadzicie informacje o korporacjach taksówkarskich (sporo z nich to “przewóz osób” a nie taxi, ale mniejsza), to może jakaś lista telefonów do taryf w danym mieście? Byłoby mega!

super sprawa. Bardzo fajny pomysl na wykorzystanie google maps. Ja bylem w szoku ;]

@gotar: nie tylko ty :}






Do tego byliśmy w RMFie, a i jest tego więcej :stuck_out_tongue:
anyways. Dzieki za mile slowa.

no widac ile znaczy pomysl.

Bo to ze umiejetnosci sa u tak wielu ludzi nie daje kazdemu okazji wymyslic w jakis sposob ta wiedze wykorzystać

Pomysł nie jest nowy. Moim skromnym zdaniem w większości wypadków, tak jak i tutaj, liczy się właśnie wykonanie. Tysiące ludzi ma pomysły. Tylko żeby ktoś się jeszcze za to wziął i zrobił w takim stylu! To jest sztuka.

Dokładnie tak jak Drogomir pisze – pomysł nie jest jakiś megaoryginalny czy nowatorski, ale wykonanie (interfejs! skromny a solidny feature set!) jest mistrzowskie i godne promocji :slight_smile:

Serwis jest bardzo przyjemny i przydatny… jest tylko jeden malutki zgrzyt: na samej górze slogan reklamowy “Cena tez sie liczy” [pisownia oryginalna] :]

Brak polskich znakow diakrytycznych w foncie który został kupiony :}