Temat spotkania czerwcowego

No, zanim pójdę spać :wink:

Spotkanie czerwcowe za dwa tygodnie, tj. 3. czerwca.

Ma ktoś pomysł co chciałby wszystkim zaprezentować? :slight_smile:

Ja jeszcze kminię, ale aż się boję, zważywszy na moją ostatnią fazę na lispa :smiley:

No jak tam panowie, brak chętnych?

Witam. Ja jutro niestety nie mogę się pojawić. Dajcie znać jak z wami?

Nic nie wiem :frowning:

ja sie w koncu chcialem wybrac a tez wypada ze kolosy przed-sesyjne nie dadza za wygrana :confused:

Czyli rozumiem tomash, ze ty tez nie jestes pewny na 100%?

Jeżeli będzie słaba frekwencja to bym proponował przełożyć spotkanie na jakis inny termin, ale poczekajmy az sie inni wypowiedza

Ja mógłbym wpaść, ale to trochę bez sensu jeśli ma być mniej osób niż na poprzednim.
Także popieram pomysł przełożenia spotkania.

Ja tym razem jestem w Warszawce dla odmiany, więc mógłbym się pojawić, ale może rzeczywiście przełożyć jeżeli ma być bardzo niska frekwencja.

Co ty na to Tomash?

Też bym był za przełożeniem, póki się nie znajdzie chętny prelegent albo dwóch :wink:

EDIT: Rozmawiałem z Mike’iem. Przekładania nie będzie, spotkanie dziś w pubie jak zwykle. Najwyżej nie będziemy szli na górę na prezentację. Ale na spotkanie piwno-towarzysko-hakerskie wszyscy są zaproszeni :slight_smile:
Kto obecny? :slight_smile:

[quote=Tomash]EDIT: Rozmawiałem z Mike’iem. Przekładania nie będzie, spotkanie dziś w pubie jak zwykle. Najwyżej nie będziemy szli na górę na prezentację. Ale na spotkanie piwno-towarzysko-hakerskie wszyscy są zaproszeni :slight_smile:
Kto obecny? :)[/quote]
Ups - ja odplynalem w kraine lowow (dobrze ze nie wiecznych :slight_smile: i wogole mi umknelo spotkanie :wink:

Kto nie był niech żałuje :slight_smile:
Całe spotkanie w Emeraldzie (Ruby Users Group meeting in Emerald :smiley: ), znaczy przy piwku. Atmosfera oczywiście 10/10 (nie-zawsze-wyszukane męskie żarty). Prócz Mike’a i mnie był jeszcze Zbyszek, autor Blipa (znaczy ten, który programował to, co M. Jagodziński wymyślał).

Było tak fajnie, że za tydzień (“same time next week”) robimy dogrywkę i oczywiście zapraszamy :slight_smile:

Jakiś mail mógłby przypominać o spotkaniach, właśnie kolejne przegapiłem.
Jest ustalony kolejny termin?

  1. Mail? Jest ustalony JEDEN termin każdego miesiąca, poza tym rozmawiamy o tym na JEDNYM podforum. Raz w miesiącu chyba można wejść, co? :wink:
  2. Tak, jak zwykle - pierwszy wtorek miesiąca. W tej instancji oznacza to pierwszy wtorek lipca. Czyli 1.07.2008
  3. ACZKOLWIEK spotykamy się też w Emerald pubie w najbliższy wtorek, bo za mało czasu było żeby wszystko obgadać na ostatnim spotkaniu.

To co z ta dogrywka ? :slight_smile: