[Ubile / Zdalnie / Onsite] Programista Ruby on Rails (full/part time) [30-90/h]

Nasza firma mieści się w Warszawie. Zajmujemy się między innymi utrzymaniem i rozwijaniem rozwiązań dla zewnętrznych klietnów. Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu (możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin) i będzie zajmowała się rozwijaniem istniejących aplikacji, mikroserwisów oraz projektowaniem nowych rozwiązań. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy zarówno z osobami początkującymi jak i (średnio-)zaawansowanymi (stąd duży przedział widełek).

W przypadku osób początkujących nie dajemy możliwości pracy zdalnej. Jeżeli znacie osoby, które pracują w innych technologiach i mają doświadczenie z projektowaniem stron (HTML/CSS), a myślą o zmianie środowiska na RoR, to dajcie nam znać! Chętnie poznamy kogoś, kto ma komercyjne doświadczenie, dobrze porusza się w tematach związanych z Webem, ale niekoniecznie jest biegły w RoR.

Wymagania:

  • Dobre ogólne rozeznanie w HTML/CSS
  • Rails 4+, podstawy Javascript, SQL, TDD, GIT
  • rzetelność i terminowość
  • wysoka komunikatywność
  • pragmatyczność i umiejętność podejmowania trudnych decyzji
  • doświadczenie w administracji Linuksami (i siecami) bardzo mile widziane

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • mały, zgrany zespół
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • eksperymentowanie z nowymi technologami
  • rozwijanie własnych umiejętności
  • możliwość pracy nad projektami open source
  • wynagrodzenie 30-90zl/h

Prosimy o przesłanie krótkiego CV z opisem doświadczenia i poznanych technologii. Linki do profili na SO/GH itp niewymagane, aczkolwiek mile widziane. Osoby zainteresowane pracą w niepełnym wymiarze prosimy koniecznie o załączenie informacji o spodziewanej dostępności (ilość godzin w tygodniu).

Kontakt: praca@ubile.pl

Dane firmy:

Ubile Sp. z o. o.
ul. Bagatela 10 lok. 31
00-585 Warszawa
NIP: 701-03-59-284

Cały czas szukamy. Czy mógłbym prosić o przypięcie? Ślicznie dziękuję! :slight_smile:

Żeby temat został przypięty, musi spełniać wszystkie wymagania spisane przez @hosiawak -a.
Nie znalazłem informację o wynagrodzeniu (punkt 4.)

Jest w tytule, ale dopiszę w treści w takim razie.

Odpowiadacie czasem na maile? :slight_smile:

@lubekpl http://bit.ly/29mNJ54 Próbowałem również dzień później, a także z zupełnie innego serwera/adresu (żeby odrzucić ew. ryzyko, że Twój dostawca manifestuje w ten dziwny sposób obecność klienta na jakichś RBLach/itp).

Hej,
Oferta dalej jest aktualna?

@wsykurski Jeżeli jesteś zainteresowany, to podeślij nam parę słów o sobie.

@aleks Podesłałem CV.

Również jestem zainteresowany ofertą. Wyślę wszystko zgodnie z zaleceniami jeszcze dzisiaj.