W miare wiarygodny, darmowy test IQ

http://www.iqtest.dk

Oparty na matrycach Raven’a:

(post withdrawn by author, will be automatically deleted in 24 hours unless flagged)

Odpowiedź jest bardzo prosta i dla większości ludzi niestety nie korzystna. Jeżeli ktoś kiedykolwiek zapłaci za to żeby móc rozwiązać test Ravena chociażby złotówkę to jest idiotą. Bardzo mi przykro @bumper.

Chociaż nie, w sumie nie, czemu miałbym żałować jakiegoś spamera?

PS. Tym większym idiotą, że w pierwszym poście ma link do zupełnie darmowego testu :wink:

W 30 to chyba 149, bo 23 * 2 - 5 = 41, a 41 * 2 - 5 = 77, ale może to specjalnie jest takie podchwytliwe :stuck_out_tongue:
W 28 to chyba 19 bo 513 / 3 = 171 a 171 / 3 = 57 :stuck_out_tongue:

Ale nie mam pojęcia czy bym odpowiedział na te dwa pytania dzisiaj choćby w kilka minut jakbym nie miał kompa (w sensie kalkulatora) przy sobie, albo chociaż kawałka papieru i ołówka.

Z drugiej strony może się właśnie okazuje że jestem debilem, bo to konto Anna31 nie istnieje już na forum, a ja się pewnie dałem strolować :frowning:

EDIT: Kolejny post na który odpowiedziałem, a który potem zniknął bo był spamem. Ciężkie jest życie frajera :cry:
2nd EDIT: Podaj kod otrzymany przez SMS: bez zaznaczenia żadnej opcji… dałem się strolować się na maxa :joy: