wait_until w capybarze

Witam. Jako , że od versii 2.0 nie ma już wait_until, czego używacie czekając na odpowiedź z jakiegoś ajaxowego requesta ?

A żeby pasowało do tego działu zaznacze ze ostatnio użyłem sleep - więc chyba pasuje “zakładu patologii kodu” ;]

Niczego. Capybara ponoć teraz sama umie czekać, co było powodem usunięcia wait_until. Po prostu nie jest dłużej potrzebne (w zdecydowanej większości przypadków, w tym moim).

I tylko ja mam wrażenie że ta zdecydowana większośc przypadków to jakieś 50%?;] Czy zwyczajnie durne testy piszę?

Mam jakieś click_link , które to odpala jakiś prosty skrypt js :

$.getJSON '/policies/'+policy_id+'/', (data) -> $("#client_id").val(data.client_id) $("#client_type").val(data.client_type) $("#client_name").val(data.client_name) $("#policy_program_id option[value="+data.program_id+"]").attr('selected', 'selected') $("#policy_number").val(data.renewal_policy_number) $("#policy_renewed_policy_id").val(data.renewed_policy_id) $.each data.policies_users, (key, value) -> $("#policies_users_"+value.contract_id).attr('value', value.id) update_program_fields($("#policy_program_id")).done -> $.each data.policies_products, (key, value) -> $("#policy_products_"+value.product_id+"_amount").val(value.amount) if($(this).data('close-modal') != 'leave') $(".modal").modal('hide')
a nastepnie click_button ‘Zarejestruj’

button ten klikany jest zdecydowanie przed uzupelnieniem większości inputów.
na razie wsadzilem sleepa 0.2 , ale brzydszego rozwiązania chyba być nie mogło, także liczę na jakies porady co z tym brzydkim fantem zrobić ;]

http://techblog.fundinggates.com/blog/2012/08/capybara-2-0-upgrade-guide/

Można kombinować z has_css / has_no_css.

O dzięki bardzo ;]