[Warszawa] Gastronauci.pl - Junior developer, Ruby on Rails

Poszukujemy programisty Ruby on Rails do pracy przy serwisie Gastronauci.pl

Oferujemy:

  • brak uciążliwych klientów, którzy ustawiają nierealne deadline’y i prowadzą projekt w oderwaniu od rzeczywistości
  • pracę nad sensownym, działającym w branży gastronomicznej produktem
  • wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia kandydata, powyżej 3000 pln netto
  • pracę pod okiem commitera railsów

Wymagania:

  • łatwość komunikacji, umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa znajomość frameworka Ruby on Rails
  • podstawowa znajomość Javascriptu
  • umiejętność pracy z GITem
  • podstawowa znajomość SQLa (używamy Postgresql)

Forma zatrudnienia: umowa o dzieło lub faktura.
Nie interesuje nas na chwilę obecną praca zdalna.

Zgłoszenia proszę wysyłać na maila rekrutacja@gastronauci.pl

Preferujemy kod i linki do projektów open source. W przypadku braku publicznego kodu mogą to być ciekawe fragmenty kodu, czy przykłady refaktoryzacji (o ile oczywiście umowa z właścicielem projektu na to pozwala). Nie jest to oczywiście wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Po zgooglowaniu powyższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i po przeczytaniu http://praca.wp.pl/opage,8,title,Ten-blad-gwarantuje-ze-twoje-CV-zawsze-trafi-do-kosza,wid,15968281,wiadomosc.html zaczęło mnie nurtować pytanie o poprawność powyższej klauzuli, przykładowo brakuje “tekst jednolity”.

@marr dziękuję za info, poprawiłem