[Warszawa] hacklab.pl- szkolenie RoR

hacklab to szkolenie dla osób znających podstawy programowania w Ruby on Rails i chcących zostać profesjonalnymi programistami RoR.

Warsztaty odbędą się w formie 6 zjazdów co 2 tygodnie, po 2 intensywne dni nauki - w sobotę i niedzielę.
Pierwsza edycja wystartuje już w lipcu, więc szykujcie swoje głowy na ekscytujące doznania! :smiley:

Po więcej informacji zajrzycie na stronę http://hacklab.pl

Do zobaczenia na szkoleniu!

Ostatnio coś jest moda na szkolenia mydlące oczy zatrudnieniem…

2 Likes

Trochę mydlące, ale jest napisane, że posada tylko dla jednej najlepszej osoby. I nawet nie takim całkiem małym drukiem :wink:

No i agendy na stronie mi brakuje : )

“Propozycja pracy w code quest dla najlepszego uczestnika szkolenia”
w jaki sposob bedziecie mierzyc “najlepszosc” ?

Pewnie tak samo jak się mierzy „najlepszość” na rozmowach kwalifikacyjnych.

W najbliższych dniach na naszej stronie pojawi się broszura zawierająca bardziej szczegółowe informacje - między innymi program kursu oraz sposób, w jaki będziemy wybierać najlepszego uczestnika. Prześlemy je również do wszystkich osób, które zapisały się na naszej stronie.

Żeby jednak dać Wam jakieś wyobrażenie o naszym sposobie oceniania - wszyscy chętni uczestnicy pod koniec kursu mogą wziąć udział w teście sprawdzającym ich przygotowanie do pracy na stanowisku Junior RoR Developer (test będzie obejmował zagadnienia poruszane na szkoleniu). Ważna też będzie umiejętność pracy w grupie oraz otwarta głowa :slight_smile:

Ciekawa inicjatywa! Jako firma również organizująca szkolenia RoR bardzo cieszymy się, że coraz więcej dzieje się w kwestii propagowania nauki właśnie tego frameworku.

Tym bardziej,że szkolenie jest organizowane przez Code Quest, czyli będzie z pewnością wysokiej jakości. :smile:

Pozdrawiamy,

www.coderslab.pl

Na naszej stronie pojawiły się dokładniejsze informacje dotyczące szkolenia, zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych! Dodatkowo, przed pierwszym zjazdem, uczestnicy otrzymają pełen plan szkolenia zawierający szczegółowy program kursu.

@CodersLab dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy serdecznie :slight_smile:

“Najlepszość” uczestnika który dostanie zatrudnienie pewnie jest mierzona stopniem posiadanych znajomości wśród organizatorów szkolenia.

Jeśli uczestniczyłeś w szkoleniu z tej serii i masz jakieś uwagi krytyczne, to chętnie się wszyscy na forum z nimi zapoznamy. Na pewno zainteresuje to osoby, które myślały o zapisaniu się na nie.

Jeśli jednak nie i to jest zwykłe obrzucanie łajnem z podpierdółki, to może sobie odpuść.

5 Likes

Jeszcze tylko do niedzieli można się zarejstrować na nasze warsztaty! Zapraszamy na stronę [hacklab.pl][1] - zostawcie swojego maila, a dostaniecie wiadomość ze wszystkimi niezbędnymi informacjami! Jeśli macie jakieś pytania piszcie na kontakt@hacklab.pl
[1]: http://www.hacklab.pl/