[Warszawa][plan] Szkolenie Ruby on Rails -- po raz czwarty (yay!)

Howgh.

Złożyłem pracę dyplomową, a zatem mogę powrócić do robienia szkoleń :smiley:

Najchętniej od połowy lub końcówki stycznia. Z ewentualną przerwą na ferie w międzyczasie. Formuła jak zawsze, czyli 6+2 spotkań po dwie godziny.

Jest tylko jeden problem: sala. Ponieważ już nie jestem studentem, raczej odpada dotychczasowa sala do której ma dostęp Koło Naukowe. Mógłbym to zrobić w biurze Rebased, ale w dużym pokoju komfortowo można zmieścić 9-10 osób, podczas kiedy celowałbym w dwa-razy-tyle uczestników.

Może ktoś załatwić fajną salkę (jeśli nie ma rzutnika, to mogę jakiś ogarnąć) na taki szczytny cel?

Możliwe, że udałoby się jednak jakieś sale na PW załatwić, tyle, że w gmachu elektroniki. Regularnie odbywają się tam PyWawy, więc myślę, że nie byłoby problemu z dogadaniem. Alternatywnie jest jeszcze warszawski Hackerspace, który być może chciałby użyczyć miejsca.

[quote=Tomash]Howgh.

Złożyłem pracę dyplomową, a zatem mogę powrócić do robienia szkoleń :smiley:

Najchętniej od połowy lub końcówki stycznia. Z ewentualną przerwą na ferie w międzyczasie. Formuła jak zawsze, czyli 6+2 spotkań po dwie godziny.

Jest tylko jeden problem: sala. Ponieważ już nie jestem studentem, raczej odpada dotychczasowa sala do której ma dostęp Koło Naukowe. Mógłbym to zrobić w biurze Rebased, ale w dużym pokoju komfortowo można zmieścić 9-10 osób, podczas kiedy celowałbym w dwa-razy-tyle uczestników.

Może ktoś załatwić fajną salkę (jeśli nie ma rzutnika, to mogę jakiś ogarnąć) na taki szczytny cel?[/quote]
Ile szkolenie będzie kosztować? I o czym będzie, tak od podstaw Rubiego i Railsy z TDD, czy jak? : )

Zobaczę jak by to wyglądało z salą Connectmediki. 20 osób z laptopami powinna się wygodnie zmieścić. Myślisz o dniu roboczym, czy sobocie/niedzieli?

Ostatnio Tomash chyba się obłowił na każdym uczestniku w okolicach symbolicznej złotówki, więc sądzę, że teraz podobnie będzie zdzierał (+ ja bym na miejscu uczestników zrzucił się na jakąś zgrzewę dobrego browara conajmniej :wink: ).

Jak najbardziej za : D
Wwiadomo może w okolicach jakiej godziny byłyby te szkolenia? Do Warszawy mam ok. 4h dojazdu, kapkę daleko i musiałbym móc jeszcze wsiąść w busa po lekcji… A jak było w tamtym roku? : )

Cześć!

Fajnie z tym szkoleniem! ja sie zgłaszam już teraz. Jaby coś to mogę pomóc w jakiś sposób w organizacji, niestety z salą chyba niewiele pomogę ale popytam się.

pozdrawiam

+1 dla Connectmediki; warunki doskonałe (dzięki, Olku!).

Jeśli nie, to powalczę o salę u nas na wydziale, choć nie w samej Bramie (Brama raczej nie zmieści wygodnie 20 osób).

Potwarz! :wink:
Szkolenie jest za totalne friko, żadnych symbolicznych złotówek ani innych cołask.

Na zakończenie ostatniego dostałem od jednego z uczestników butelkę whisky. Bardzo to było motywujące do organizowania kolejnych :slight_smile:

Tomash kiedy będzie wiadomo coś więcej o szkoleniach? Jest już jakiś w miarę pewny termin?

Mamy miejscówkę (najprawdopodobniej w PJWSTK – najbliżej centrum i w ogóle fajna sala). Termin będzie jak wrócę do Polski, bo na razie to ZAGRANICO :wink:

ZAGRANICO wypuść Tomasha w takim układzie. Chętny!

Witam,
czy jest jakaś szansa na udokumentowanie spotkań (przynajmniej zakresu merytorycznego :P), w postaci notatek, prezentacji czy czegokolwiek innego …

z pozdrowieniami

Zaczynamy za tydzień.
Jutro zaczynam akcję plakatową i oficjalne ogłoszenia.

Uwielbiam spontanty i info z przyzerowym wyprzedzeniem :smiley:

UWAGA: będzie podany specjalny adres e-mail do zapisów. Próba zapisu innymi kanałami poskutkuje umieszczeniem na liście rezerwowej.
Ja wiem że to bardzo ostra alternatywa, ale moja prywatna skrzynka emailowa czy pm-ki na fejsie generalnie służą do innych celów.

Czyli zaczynamy 13, right? I w jakich interwałach? Kazdy czwartek, co dwa tygodnie czy jak? :wink: Fajnie by było gdyby to było co dwa tygodnie zamiennie z Aulą Polską :wink:

Będzie możliwość przyjścia od np. 3 spotkania…?
Ostatnie tematy (TDD) strasznie ciekawe, ale teraz matura, trzeba w domu siedzieć : P

@swistak35: nie. Generalnie to nie jest szkolenie dla forumowych wymiataczy :wink:

plakat jest z przysporym wyprzedzeniem - email jeszcze nie działa :slight_smile:

A napisałem gdzieś że zapisy otwarte? :>

Tylko jak się zapisać??:stuck_out_tongue: