[Warszawa] Programistka/Programista Ruby (4-7k PLN)

O nas

KOLEO szuka programistki/programisty Ruby do pracy w Warszawie.

KOLEO to nowoczesny rozkład jazdy pociągów z cenami biletów, gdzie w jednej transakcji można kupić bilety na pociągi różnych przewoźników. Mamy kilkaset tysięcy użytkowników i szybko rośniemy. O samym projekcie możesz więcej przeczytać na forum RoR: Koleo.pl - rozkład jazdy i bilety na pociągi.

Pracujemy w Warszawie w przedwojennej kamienicy na urokliwej Saskiej Kępie. Zespół w tej chwili liczy 12 osób, z czego 7 programuje: 3 osoby robią backend w Ruby on Rails, 2 frontend, 2 osoby pracują nad aplikacjami mobilnymi.

Wymagania

Wymagamy doświadczenia w programowania w Rubym, i praktycznej znajomości Railsów. Dobrze jeśli znasz Redisa, Ansible i umiesz korzystać z Postgresa. Oczekujemy inżynierskiego podejścia do rozwiązywania problemów, nawyku pisania testów i otwartego nastawienia do nauki i wyzwań. Fajnie jeśli lubisz pociągi - ale to nie jest wymagane. :wink:

Oferujemy

Szukamy kogoś do dłuższej współpracy, do pracy na miejscu w Warszawie, oferujemy 4000 - 7000 zł netto przy umowie o dzieło, lub na fakturze. Pracujemy posród zieleni, w samym sercu Saskiej Kępy, zapewniamy MacBooka Air. Organizujemy wyjścia integracyjne w trudne do zobaczenia miejsca, np. zwiedzanie fabryki pociągów, lub nastawni kolejowych (takich z paprotkami i milionem przycisków do przerzucania zwrotnic). Dodatkowo będziesz miał(a) mnóstwo okazji do rozwoju w fajnym zespole. Mamy dużo pracy, więc jest szansa ubrudzić ręce w różnych technologiach i zadaniach. Przekładamy jakość i poprawne rozwiązania ponad deadliny, ponieważ mamy ambicję tworzyć bardzo dobre produkty.

Rekrutacja

Zgłoś się wysyłając maila na ruby@koleo.pl. Jeśli masz pytania odnośnie pracy, to też do nas napisz, odpowiemy.

Na dole dołącz formułkę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).”