[Warszawa, Remote] [3000-4000] Junior/Mid Ruby on Rails

Kim jestem/co robię:

Odnośnie tego kim jestem i co robie/robiłem to chyba najlepiej jak zajrzycie na LinkedIn

Na LinkedIn nie ma jednak podanego że prowadzę własną firmę. Obsługuje ona aktualnie jednego dużego klienta na terenie Polski (w krótce obsługa kilku krajów), głównie w zakresie wewnętrznych narzędzi wspomagających ecommerce ale nie tylko. Posiadamy tam jeden duży projekt który jest stale rozwijany. Oprócz niego pojawiają się różne mniejsze projekty z różnych.

Po co mi pracownik?

Pracy jest tyle że nie jestem w stanie samodzielnie jej przepalać. Chciałbym również móc nawiązać współpracę z innymi firmami.

Cechy idealnego kandydata:

  • Znajomość Ruby on Rails (min. pół roku pracy) oraz podstawowych gemów
  • Umiejętność pisania testów (rspec 3)
  • Sidekiq/Resque
  • Chęć rozwoju i bycia samodzielnym
  • Znajomość GITa
  • Znajomość JS i jQuery
  • Studia techniczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność

Moja oferta:

  • Pełny wymiar godzinowy (40h/tyg)
  • Praca w 100% zdalnie
  • Raz w miesiącu spotkanie w Warszawie (czasami mogą się zdarzyć dodatkowe spotkania u klienta na terenie Warszawy)
  • Umowa o dzieło / B2B
  • 3 000 - 4 000zł netto

Używane technologie

  • Rails (4.2/5)
  • Ruby
  • JavaScript + jQuery
  • Postgresql
  • Sidekiq
  • Redis
  • Rspec 3

Jesteś zainteresowany?

Wyślij CV lub pytanie na adres filip.stybel@justcode.io z tytułem „[Praca] Imię Nazwisko”.
W treści CV proszę o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).

Dane firmy

JUST CODE FILIP STYBEL
Malborska 15 lok. 57, 03-286 Warszawa
NIP: 5252370897 | REGON: 364181086

Można prosić o przypięcie tematu?
Ogłoszenie dalej aktualne.

Następuje zmiana zapotrzebowania :slight_smile: (pierwszy post został zaktualizowany)

Zmiana dotyczy:

  • Wymiaru godzinowego
  • wynagrodzenia
  • doprecyzowania comiesięcznych spotkań