[Warszawa / Remote] Back-End Engineer 12.000 - 22.000 pln net B2B

Cześć!

Do naszego zespołu we Fresha poszukujemy Back-End developerów.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą z branży wellness&spa. Naszą misją jest zrewolucjonizowanie tej tej branży i wyprowadzenie jej z epoki “zeszytu i długopisu”. Mamy na pokładzie ok 140 osób, z czego ok 80 to product development (devs + product, w całości zlokalizowany w Polsce). Operujemy na całym świecie, z największym naciskiem na rynki anglo-języczne, ale planujemy również zwiększyć swoją obecność na innych rynkach, w tym PL. Recenzje naszych klientów można znaleźć tutaj

Kogo szukamy?
Zdolnych programistów mających doświadczenie w budowaniu aplikacji webowych. Nasz backend to ruby i elixir (nie oczekujemy znajomości elixira, uczymy go u nas). Jesteśmy w trakcie migracji z architektury monolitycznej na niezależne serwisy z komunikacją oparte o eventy (używamy do tego Kafkę i grpc).

Jak się u nas pracuje?
Oferujemy bardzo wysoką kulturę pracy, dużą autonomię i ogromne możliwości rozwoju. Naszą mantrą jest PRAGMATYZM - nie idziemy “na skróty”, ale również unikamy over-engineering’u. Pracujemy bardzo blisko z produktem i mamy aktywny udział w kształtowaniu produktu.

Pełną ofertę można znaleźć tutaj