[Warszawa] Szkolenie Ruby on Rails -- po raz trzeci

(tak, znowu…)

Darmowe szkolenie Ruby On Rails!
Koło Naukowe Fizyków Politechniki Warszawskiej oraz Aenima.pl zapraszają na darmowy kurs Ruby On Rails.

To już trzecia edycja jednego z pierwszych otwartych szkoleń z Ruby On Rails w Polsce. Zresztą, komu ja będę ściemniał, wszyscy kojarzą o co chodzi. Mam nadzieję, że polecicie swoim co bardziej początkującym znajomym :slight_smile:

Pełna treść ogłoszenia:

[quote]Webdeveloperze! Programisto aplikacji WWW!

Programujesz w PHP, ale masz już dość tego języka, z jego prostotą przechodzącą w prostactwo?
Programujesz w Javie (EE), ale masz już dość tej platformy, z jej przesadnym skomplikowaniem i tysiącami linii XMLa?

ZATEM NAJWYŻSZY CZAS, ABYŚ POZNAŁ Ruby On Rails.

Rails to wygodny, przyjemny i o nieograniczonych możliwościach framework do tworzenia aplikacji WWW, oparty na dynamicznym i obiektowym języku Ruby.

Koło Naukowe Fizyków Politechniki Warszawskiej oraz Aenima.pl zapraszają na szkolenie z RUBY ON RAILS składające się z sześciu cotygodniowych, dwugodzinnych spotkań. Razem 12 godzin szkolenia. Cena szkolenia: 0zł. Serio. Szkolenia będą odbywały się według wzorca “prowadzący gada i pokazuje, reszta słucha i hakuje”.

Gmach Fizyki (kampus główny PW), sala 309, wtorki, godzina 18.15. Startujemy 16 marca.

Przynieście własne laptopy - na miejscu będą gniazdka z 230V~ oraz router WiFi z wyjściem na świat.

Ilość uczestników ograniczona do 40. Z tego powodu obowiązują zapisy i decyduje kolejność zgłoszeń - proszę wysyłać na adres szkolenie@aenima.pl

PS. Po zakończeniu szkolenia możliwość płatnego stażu (z perspektywą dalszego zatrudnienia) dla najlepszych.[/quote]
Strona szkolenia:

Studenci PW dostali już kilka ładnych dni (plakaty wiszą od środy), więc mogę z czystym sumieniem wywiesić ogłoszenie na forum :slight_smile:

Grafiki plakatu, w rozdzielczościach do zamieszczania na forach:


PS. Jutro (niedziela) rano wypadam na urlop, więc nie czujcie się zaskoczeni mailem z autorespondera. Jak na miejscu złapię internety, to będę uzupełniał stronę szkolenia o kolejnych zgłoszonych. :slight_smile:

Dobra, jest 40 osób. Jedziemy :slight_smile:

Miejsca rozeszły się na pniu! Gratulacje :slight_smile:

Czy jest jakaś szansa, że materiały ze szkoleń pojawią się online?

Zawsze się pojawiały, więc nie widzę problemu :slight_smile:

To super. :slight_smile:

Czy poprzednie też można gdzieś namierzyć?

OK, wrzuciłem materiały z ostatniego szkolenia (plus praca domowa) wraz z odrobiną polecanej literatury.
Tutaj: http://tomash.wrug.eu/szkolenie/2010/materialy.html

[quote=Tomash]OK, wrzuciłem materiały z ostatniego szkolenia (plus praca domowa) wraz z odrobiną polecanej literatury.
Tutaj: http://tomash.wrug.eu/szkolenie/2010/materialy.html[/quote]
super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No i po szkoleniu.
Dzięki za wspólnie spędzony czas – mam nadzieję, że bawiliście się co najmniej tak samo dobrze jak ja :smiley:

Wojtek (i inni zainteresowani): slajdy w ShowOff i kod ze wszystkich spotkań* są na githubie:
http://github.com/tomash/szkolenie-2010

  • z wyjątkiem siódmego – odpaliłem stare slajdy w OO Impress, bo nie zdążyłem przenieść na showoffa

Tak :slight_smile: to było przyjemne z pożytecznym :slight_smile: i co najważniejsze czas pozwiloł mi być na wszystkich 8 spotkanich :slight_smile:

Ale nigdy więcej prowadzenia szkoleń po całym dniu roboczym, praktycznie każde spotkanie zaczynałem zmęczony i rozkojarzony.

To masz raceję :wink: ja na ostatnim byłem tal zmęczony, że kilka razy aż zamykały mi się oczy … :wink:

Cześć!

Mam pytanko do Tomasha, czy masz może jeszcze w planach taki kurs? Z innych wątków w tym dziale widzę, że byłoby zainteresowanie:) Ja napewno bym sie pisał!

pozdro!

Tak, myślę że od stycznia – muszę wreszcie złożyć pracę dyplomową i się obronić.

Aha, to fajnie. Bede śledził ogłoszenia o kursie. Juz teraz życzę powodzenia na obronie :slight_smile:

I ja bardzo chętnie przyjdę. :wink: