Wpólne kodowanie

Cześć,
Szukam osób, z którymi mógłbym wspólnie coś popisać w Railsach. Kiedyś zacząłem się uczyć Rubiego i Railsów ale na tym się skończyło. Napisałem proste API i koniec. Nic już nie pamiętam.
Pomyślałem, że fajnie by było zebrać kilka osób które mają doświadczenie jako backend developerzy (niezależnie czy to PHP/JS/Java/Python/Ruby, itd.) i wspólnie coś podłubać. Niestety, kilka razy próbowałem tak zebrać ludzi do pisania w Javie (początkujących) i większość rezygnowała po tygodniu, “nie mieli czasu na naukę, a co dopiero na pisanie czegoś”.
Tak więc ode mnie:

Backend w Javie (Spring), SQL, głównie API - mikroserwisy (frontem się brzydzę ale planuję naukę w przyszłości)
Doświadczenie: 2,5roku

Do grupy szukam 3 osób (tak w sam raz na mały zespół). Aplikację wybierzemy wspólnie tak żeby każdemu pasowało.
Co do sposobu komunikacji to pomyślę o jakimś Slacku/Discordzie jak się już zbierze grupka :slight_smile:

A napisać czat głosowy z kamerkami, jest możliwy do napisania w Ruby? Ruby 2.5.1 ma wydajność zbliżoną do Pythona 3.6, a w Pythonie i Django widziałem napisane takie czaty. Tak samo w Node, czyli się da.

Cześć,
Aktualnie znalazłem już zespół do współpracy ale dzięki wielkie za chęć dołączenia :slight_smile: