wroc_love.rb

Jeśli masz dość aktualnej formuły konferencji i czekasz na coś nowego i odświeżającego to wiedz, że coś się dzieje:

10-11 Marzec 2012, Wrocław, Konferencja jakiej jeszcze nie było organizowana przez DRUG.
Zbieraj pieniędze na bilety i rezerwuj czas.

Daj znać jak odpalicie zapisy ;]

Obserwuj nas w jeden z wygodnych dla Ciebie sposobów to na pewne nie przegapisz :slight_smile:

Może i nie przegapi, tylko żeby nie wyszło na to że się spoźni o 15sekund :wink:

Nie mamy w planach takich akcji. Ludzi z druga stać na zrobienie lepszych zapisów niż innych konferencji.

Jak mogliście już zauważyć naszym pierwszym potwierdzonym speakerem jest Apotonick :slight_smile:

Gdyby ktoś nie śledził naszego twittera: Naszym drugim potwierdzonym speakerem jest Aslak Hellesøy, twórca cucumbera :slight_smile:

A widzieliście może http://railsberry.com/ ? Kwiecień 2012, Kraków, byle tylko nie było w tym samym czasie

Nasza konferencja jest w Marcu w związku z tym, że railsberry zajęło kwiecień, który pierwotnie planowaliśmy.

Call for papers: http://c4p.wrocloverb.com/

http://wrocloverb.com/ - nówka stronka dostarczona przez Monterail :slight_smile: Cały czas możecie się zgłaszać na “call for papers”, szukamy też chętnych do zakupienia biletów supporter.

Świetny design, chłopaki z Monterail stanęli na wysokości :slight_smile:

Steve Klabnik, Avdi Grimm, Jim Gay dołączyli do grona naszych speakerów. Możecie nasz śledzić także przez newsletter, który będzie publikował wpisy z blogaska. Call for papers cały czas otwarte i możecie się jeszcze wykazać :slight_smile: Supporterzy mile widziani :slight_smile:

Wydaje nam się też, że pierwsze bilety damy radę sprzedawać w cenie poniżej 50 euro z końcem Stycznia. Miłego wieczoru.

To jest najlepsza kontra na popierdoloną cenę innej-konferencji jaką widziałem w tym sezonie :smiley:
Brawo! You have my axe!
(na c4p wyślę cosik jutro, bo mam kilka pomysłów i nie wiem który najlepszy)

To jest najlepsza kontra na popierdoloną cenę innej-konferencji jaką widziałem w tym sezonie :D[/quote]
Lol. Miałem w planach jechać na obie, ale też musiałem zweryfikować swoje plany :slight_smile: Także wroclove.rb w tobie jedyna nadzieja.

Wysłałem zgłoszenie. Czy można wiedzieć jaki jest Wasz przewidywany response-time?

Koniec stycznia to koniec C4P. Kilka dni po tym więc. Ale już za tydzień zrobimy wstępną ewaluację i wyślemy pytania doszczegóławiające żeby poszło z górki.

Nie ma co narzekać na cenę innej-konferencji. Normalny europejski poziom. Fajnie, że DRUG jest pełen optymizmu i chce robić konferencję po kosztach. Składam to jednakże głównie na karb tego, że robią to po raz pierwszy :wink: Nie ma jednak co oczekiwać, że wszyscy powinni tak robić.

Jako kilkukrotny organizator RuPy doskonale wiem o czym mówię :wink:

Nie ma co narzekać na cenę innej-konferencji. Normalny europejski poziom.[/quote]
Jeżeli ma to być zaczątkiem flejma, to kontynuujcie proszę w innym wątku - chcemy zachować tu wartościowe informacje dla zainteresowanych jedną, konkretną konferencją.

Brzmi jak świetny post “lessons learned” w innym wątku, po napisaniu którego wszyscy wiedzielibyśmy o czym mówisz :slight_smile: