[Wrocław] Junior / Mid / Senior - Positionly


#1

Hej!

Dla każdego coś dobrego, Positionly otwiera 3 rekrutacje dla backend-devów. Aplikuj póki gorące ;-).

Opis każdej oferty znajdziecie w linku poniżej, może dorzucę jeszcze garść technikaliów bardziej chłopskim językiem:

Stack: rails (4.x - raczej staramy się być możliwe up-to-date), ruby (mamy także apki oparte wyłącznie na sidekiqu), ostatnio zaczeliśmy eksperymenty z Go (żeby przerzucić część operacji które robią się już nieco ciężkie w rubim + fun), serwery bare-metal, trochę AWS (raczej pierdoły, dnsy, s3, ses etc.), obecnie 100% postgres po tym jak klaster z mongo nam się przekręcił do grobu, CI&CD (codeship), rspec (testów ciągle przybywa, staramy się trzymać dyscyplinę), zarządzanie projektem przez breeze (kanban). Na froncie obecnie React na tapecie ze względ na coraz bardziej skomplikowane UI - tak więc backendowcy się cieszą bo muszą wyłącznie dowieźć JSONa ;).

Info/różności: Praca przy jednym projekcie który obecnie składa się z 5+ oddzielnych aplikacji. Kodowanie głównie nowych ficzerów + wsparcie obecnego codebase’u (bugfixy, testy, refaktor), code reviews, wypady do Wawy (HQ) na różne okazje, product owner - wcześniej programista i CTO (niektórzy zapewne wiedzą jak bardzo ułatwia to komunikację więc myślę, że warte wzmianki :stuck_out_tongue: )

Lokalizacja: Wrocław, centrum - pasaż pokoyhof (Świętego Antoniego 2/4), możliwa od czasu do czasu praca zdalna, elastyczne godziny pracy (chociaż koniec końców większość pracuje ok 10-18 - ale nie jest to żaden wymóg)

Praca na pełen etat we Wro (na ten moment wyłącznie), widły netto zł (umowa o dzieło, możliwe B2B).

Positionly sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa
NIP 5213627174


#2

Bardzo proszę o przypięcie tematu :bow:


#3

This topic is now pinned. It will appear at the top of its category until it is unpinned by staff for everyone, or by individual users for themselves.


#4

^ Dziękuję bardzo

Rekrutacja nadal trwa, jeśli ktoś ma jakieś pytania zapraszam na PW.

Podkreślę, że szukamy ludzi nastawionych na backend - w firmie jest wyraźny podział w teamie na frontend/backend (pracujemy w ścisłej współpracy - głównie slack + skype/hangouts). Stale rozwijamy swój produkt, więc zakres obowiązków jest IMHO nieco bardziej ciekawy niż generalnie scaffoldów projekt po projekcie.

BTW: Mamy już pierwszą apkę w Go śmigającą na produkcji z której zdążyliśmy już wyciągnąć wiele wniosków :stuck_out_tongue: tak więc jeśli ktoś chciałby się przy okazji nauczyć innego języka niż Ruby w praktyce to również zapraszamy, bo niedługo będzie więcej okazji :wink:


#5

Aktualne ?


#6

Aktualne, zapraszamy do aplikowania :slight_smile:


#7

Oferta nadal aktualna? Wysłałem aplikację, ale jak narazie bez odpowiedzi.


#8

Z tego co widzę @chrislotix to od Ciebie nie mogliśmy otrzymać odpowiedzi :frowning:


#9