WRUG czerwcowy: 24.06.2014 (wtorek)

WRUG tradycyjnie w Państwiemieście, znów we wtorek, konkretnie ostatni wtorek miesiąca.
24.06 – ostatni dzień szkoły!

Z racji wakacyjnej już atmosfery oraz zbliżającego się Lightning.IO będzie to WRUG specjalny, złożony wyłącznie z lightning talków.

Każdy chętny/chętna dostaje scenę (i rzutnik) na pięć minut i jazda.

1 Like

Co powiecie na talka bardziej dla początkujących? (z RG Wrocław)

Znaczy nie wiem, czy dobrze przeczytałem(i zrozumiałem), ale w moim gimnazjum (i chyba wszystkich szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych) ostatnim dniem szkoły jest 27 czerwiec, czyli oficjalne zakończenie roku szkolnego 2013/2014.

To spaprałem, za moich czasów szkoła się kończyła 24. czerwca :frowning:

Totalnie TAK! :smile:

I jak było? Jestem bardzo ciekawa, jak forma przed lightning.io (zostało jeszcze trochę biletów, może przyjemny weekend w Świnoujściu?

Komentarze na meetupie są mieszane chociaż to raczej wynika z kiepskich prezentacji (ogłoszenia i kiepsko przygotowane prelekcje). Ja bilet na lightning_io mam kupiony już dawno temu. :slight_smile:

IMHO ogłoszenia to nie LT. To można napisać na forum, grupie, nie trzeba robić “prezentacji” (sam nie jestem bez winy, bo i mi się to kiedyś zdarzyło).

Może przy okazji LT imprez wprowadzić jednak zasadę, że mówimy na temat, luźno lub poważnie, ale jednak na temat. (metafory i Rails w 2 tygodnie OK, Warsaw* już mniej OK albo po)

Myślę, że może późne ogłoszenie daty i formatu mogło zrobić swoje. Ale wydaje mi się również, że to normalne, że wszyscy się rozluźniają, gdy robi się cieplej. :smile:

Promuję, bo jest jeszcze sporo wolnych miejsc, a przy założeniu attendee = speaker długość konferencji jest wprost proporcjonalna do ilości uczestników/uczestniczek. :wink: