WRUG kwietniowy: 10 kwietnia (najbliższa środa!), 18:30, Państwomiasto

Gorąco zapraszamy na następnego WRUG-a – już w najbliższą środę, 10 kwietnia, o 18:30 na Andersa 29.

Krzysiek Modras opowie o Ember.js, a Ty o czym? Śmiało! Luźna formuła „temat w miarę dowolny, ze wstępem dla początkujących” sprawdziła nam się ostatnio doskonale.

Ja się może tym razem bym chętnie do Wawki przejechał. JRuby i Torquebox anyone? Mogę z chęcią opowiedzieć, jestem na świeżo po migracji.

WANT!
Zwłaszcza jeśli w prezentacji poświęcisz kilka chwil na wprowadzenie na poziomie dla-początkujących czemu warto się tym zainteresować i z tego skorzystać :slight_smile:

O, tym razem nawet będę w okolicy :smiley:

Fantastycznie, wpisuję do agendy i skrobnę info na stronę. :slight_smile:

Data jest tendencyjna!

Widzę że środa - jeśli akurat nie będę musiał wyjechać, to wpadnę. :slight_smile:

Boże ja jestem na diecie i prawdopodobnie będę popijał sok z brzozy.

Zapraszamy do rozgłaszania wszem i wobec: http://wrug.eu/2013/04/04/spotkanie-kwietniowe/

Ja mógłbym opowiedzieć początkującym dlaczego mogę opłacić swoje rachunki pomimo błędów w railsach i rubygems :slight_smile: (oraz dlaczego warto się uczyć tego co lubisz w 10 min.)

Super! A pasowałoby Ci gdybyśmy Cię z tym wystąpieniem zaprosili na majowego WRUG-a (15 maja, 18:30, Andersa 29)?

Pasuje.

A pasowałoby Ci gdybyśmy Cię z tym wystąpieniem zaprosili na 22 maja, kiedy to faktycznie odbędzie się majowy WRUG? (Jestem beznadziejny z ogarnianiem dat, przepraszam!)

Nikogo lepszego do ogarniania dat nie mamy.

To jak, podtrzymujesz chęć opowiedzenia o tym na najbliższym WRUG-u? 22 maja, 18:30, Andersa 29…

Niestety w maju nie będę mógł przyjść na WRUG-a. Może innym razem się uda :slight_smile: