WRUG październikowy: 15.10.2014 (środa)

WRUG jak zwykle w Państwomieście, tym razem we środę za tydzień, o standardowej godzinie: 1830.

Kto ma pomysł na talka?

Tym razem WRUG jest w ramach Europe Code Week – więc zgłaszajcie talki sensowne dla początkujących i/lub nie-programistów, ew. ogólniejsze, które można zastosować niezależnie od języka programowania.

A co powiecie na przegląd różnych programistycznych (np. code.org) i nie tylko (np. Lego Mindstorms) rozwiązań dla młodszych i starszych dzieci? Przerabiałem trochę ostatnio tego z synem ;), ale nie wiem czy temat się nadaje…

2 Likes

Moim zdaniem nadaje się jak najbardziej – napisałbyś tytuł i pół zdania opisu? :smile:

Ehh roboczy tytuł i opis:
Od Logo Komeniusz do…?
Przegląd starych i nowych sposobów na zainteresowanie programowaniem dzieci, zarówno tych małych, jak i trochę większych :wink:

To z mojej strony:

‘Nie komplikujmy - kilka słów o web usability’

1 Like

Mi chodzi po głowie (mam już kompletne notatki) talk “kiedy nie pisać testów”, sponsorowany przez setki wyrwanych lub osiwiałych włosów. Jeśli brakuje trzeciego spicza to niniejszym zgłaszam!

3 Likes

LEGO MINDSTORMS NIE JEST TYLKO DLA DZIECI!!!11one

Tak, coś o tym wiem i się zgadzam…ale dużo łatwiej wcisnąć do budżetu domowego ich zakup, jeśli są dla dzieci :stuck_out_tongue: :wink:

1 Like