Wrzesień

Mógłbyś przybliżyć ideę?[/quote]
Z tego co pamiętam, to miał być wybrany jakiś pomysł na gem/plugin/aplikacje do skodzenia i zrealizowanie tego pomysłu w ramach WRUGa.

dzięki za spotkanie - fajnie było Was poznać …

Ano dobrze było :slight_smile:

Piotr dostaje Oskara za salę :slight_smile:
I żeby nie było - ja swoją prezentację odświeżam i chętnie przedstawię (o MacRuby). Ktoś jeszcze?

slawosz, odbija mi maila do Ciebie :stuck_out_tongue:

Kiedy ma byc nastepne spotkanie? Rzadko sprawdzam forum i przez to kolejne mijaja. Mysle, ze moglbym zaprezentowac Hobo jesli kogos by to interesowalo

Jeden termin aby wszystkimi rządzić: pierwszy wtorek miesiąca.
W październiku to będzie bodajże 6-ty.

Dopiero teraz się dowiedziałem o Hobo… i wygląda na to, że czegoś takiego właśnie szukałem :slight_smile:
…więc mnie by interesowało.

Dołączam się do pytania :slight_smile:

[quote=Tomash]Jeden termin aby wszystkimi rządzić: pierwszy wtorek miesiąca.
W październiku to będzie bodajże 6-ty.[/quote]

Spotykamy się w Emeraldzie i potem na prezetnacje, czy na odwrót? Zna ktoś może jakiś fajny bar w okolicach salki? Najbliższe, które ja znam są koło polibudy, więc trochę daleko.

Najlepiej byłoby spotkać się w salce.
Po prezentacji ruszymy Nowogrodzką w stronę Marszałkowskiej, może coś się znajdzie. Po drodze są małe knajpki w okolicach Teatru Roma, jeśli żadna z nich nam się nie spodoba to ostatecznie zawędrujemy do Partick’s Irish Pub‎ (1km od salki). Do Emeralda jest drugie tyle, więc raczej odpada.

Dobra, a gdzie ta salka? I jakie mamy tematy prezentacji? To bym od razu notkę na bloga walnął :slight_smile:

Może być? Bujam się z nią już trzeci miesiąc :slight_smile:

Zdecydowanie :wink:

Chętnie posłucham o MacRuby jako programista który ma pewne doświadczenia z Cocoa i Obj-C.

Mogę powiedzieć o jednym z (wybierajcie :slight_smile: ) :

  • (tylko odrobinę rubiowo) pisaniu aplikacji na Androida
  • technikach “seedowania” w aplikacji railsowej (dane w migracjach vs. bootstrapy vs. seedy)
  • cucumber + rspec (na przykładzie jakiejś prostej aplikacji blogowej) + fabryki

Rozumiem że mityngi po polsku, w ramach nowej świeckiej tradycji? :wink:

Ja bym najchętniej posłuchał o cucumberze i rspec.

Ja tyż. O ile będę w okolicy :stuck_out_tongue:

Wuja tam, Drogomir, Twój głos się nie liczy, bo i tak nie przyjdziesz :stuck_out_tongue:

Zakładamy się o piwo? :stuck_out_tongue:

Nie, po prostu przyjdź i udowodnij że czas zmienić złe zdanie na temat Twojego zapowiadania-się-i-niepojawiania na WRUG :slight_smile: