Wspólna nauka w Krakowie od zera

Jak szybko po wysłaniu formularza można się spodziewać ewentualnego potwierdzenia zapisu?

EDIT: gdyby znalazło się się przynajmniej kilka osób chętnych na takie nieformalne spotkania, to myślę, że mógłbym spróbować załatwić dostęp do jakiejś sali na mojej uczelni. Ewentualnie nawet jeżeli by się nie udało, to jest dostęp do fajnego miejsca na takie spotkania na korytarzu (sporo ławeczek, stolików, gniazdka, tablica).

Cześć,
Wysłalam wlaśnie maile potwierdzające udział w szkoleniu. W razie pytań najlepiej piszcie do mnie maila.

Niewykluczone, że powtórzymy szkolenie, jeśli okaże się sukcesem. Tak czy siak planujemy zrobić kilka szkoleń na różne tematy wokoło Ruby/RoR.

I jak poszło ? Niestety nie zdążyłem z czasem aby się zgłosić ale również bardzo chętnie wziąłbym udział w kolejnych. Znam podstawy Ruby/Rails.

Moim zdaniem wyszło bardzo ok. W ciągu tygodnia powinna pojawić się informacja na temat dalszych części, ew. nowej grupy.

Jak dla mnie było mega!

  • świetna organizacja( duża sala, dodatkowe monitory aby każdy widział co sie dzieje w kodzie oraz niewielkie poczęstunek kawa ciastka etc)
  • kham wszystko dokładnie tłumaczył od podstaw w przyzwoitym tempie więc myślę że każdy wszytsko zrozumiał a nawet jeśli tak nie było to Łukasz na bierząco podchodził do każdego i starał się wsyztsko dopowiedzieć aby każdy był na bieżąco

Nie był to stracony czas bo dowiedziałem się chyba więcej niż przez tydzień samotnej nauki w domu, tym bardziej że poświecili swój czas dla nas zupełnie za free i starali się jak najlepiej przekazać swoją wiedzę. Z niecierpliwością czekam na kolejną część i mam nadzieję ze po kilku takich spotkaniach będziemy mogli wam sprobować jakoś pomoć w pracy w ramach odwdzięczenia się oraz sprawdzenia.

poniżej filmik
https://www.youtube.com/watch?v=tqWxsJVDcgA&feature=youtu.be

kogo nie było niech żałuje; )
Dzięki!

Świetnie. Czekam z niecierpliwością.

Dzięki za podzielenie się wrażeniami. Wygląda to bardzo fajnie. Najważniejsze to mieć się gdzie podpiąć i mieć kogo słuchać. Reszta to praca, praca, praca :slight_smile:

Jak dla mnie bomba!
Nie dość że same warsztaty były bardzo fajne (sorki za spóźnienie :d) to @kham bardzo chętnie odpowiedział na moje upierdliwe pytania :smiley:

Czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie!

Podpisuje sie rękami i nogami pod słowami @nightreapper , nawet mleko do kawy się znalazło :smiley:

Z niecierpliwością czekam na następne

Skoro idzie tak fajnie to może organizatorzy pomyśleli by o nagraniu tego w formie cyfrowej dla “potomnych” :slight_smile:

Sam chętnie bym obejrzał takie wykłady - a kod źródłowy nad którym pracowali można wrzucić na GitHuba choćby.

Niestety nie mam możliwości dojechać sobie swobodnie do Krakowa na coś takiego, a chętnie bym obejrzał i czegoś nowego się nauczył o RoR.

Warsztaty ciężko będzie nagrać bo to jest w dużej mierze rozmowa i ciągle pytania oraz jakieś problemy, ps ja dojechałem z Wadowic :wink:

No tak, zdaję sobie sprawę.

Ale może chciaż organizatorzy wrzucą na GitHuba kody źródłowe omawianych zagadnień/ćwiczeń. Fajnie byłoby sobie samemu podłubać przy czymś praktycznym, a jednocześnie dostosowanym do poziomu początkującego.

Ja niestety mam dużo dalej niż z Wadowic no i jeszcze praca, w której trzeba być mobilny i dostępny, inaczej bym się pewnie skusił na takie warsztaty :slight_smile:

Cześć!
Utworzyłam grupę na facebooku dla osób, które chciałyby się wspólnie intensywnie uczyć RoR w Krakowie. Planuję organizować spotkania parę razy w tygodniu. Zapraszam: https://www.facebook.com/groups/709005529196397/

Pierwsze spotkanie już jutro o 14tej.

Też bym wpadł ale 14 to dla mnie stanowczo za wcześnie(pracuję do 17) :wink:

Wie ktoś czy coś podobnego ma miejsce w Warszawie?

Witam wszystkich,

Jeżeli jesteście zainteresowani wspólną nauką, może bylibyście zainteresowani wspólną nauką pod okiem doświadczonych programistów?

Już w marcu firma Polcode, organizuje 20h workshop z RoR właśnie w Krakowie. Więcej szczegółów możecie znaleźć: http://academy.polcode.com/ruby-on-rails/

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie na forum lub bezpośrednio do mnie: anna.jalosinska@polcode.net

PS warsztaty są oczywiście za free

Do zobaczeni!!

Jak ktoś chętny w Krakowie to ja chętnie, mam podstawy :slight_smile: