Wspomóżcie! Program nauczania na warsztaty Ruby & RoR

Cześć!

Już wkrótce rozpocznę darmowe, kilkunastotygodniowe warsztaty z tematyki RoR’owej. Skierowane dla wszystkich zainteresowanych studentów uczelni, na której obecnie studiuję (PJATK w Warszawie). Zainteresowani, to przede wszystkim, studenci Informatyki I stopnia z mocnymi fundamentami w Javie i C++.

Chcąc przygotować jak najatrakcyjniejsze szkolenie postanawiam wyjść na przeciwko oczekiwaniom rynku pracy i dostosować curriculum tak, aby studenci opanowali niezbędne umiejętności dla młodszego (junior) programisty Ruby on Rails.

No właśnie… ale co to za umiejętności? Jakie według Was są najważniejsze umiejętności dla aspirujących programistów RoRowych? Jakie zagadnienia bezwzględnie powinny być poruszone na takich warsztach?

Z góry dziękuję za wszelakie odpowiedzi!
Zaznaczam, że szkolenie ma charakter non-profit :wink:

Witaj jestem w sumie początkujacy ale dostałem ostatnio test na juniora może ci pomoże https://github.com/KMPgroup/recrutation-task

Sorki musiałem poprawić bo link nie działal

Możesz się wzorować na Web Dev bootcamps, np. Bitmaker Labs (Link do curriculum). Ukonczylem ten bootcamp w zeszlym roku, jak chcesz znac szczegoly to daj znac.