Założenie sklepu internetowego dla początkującego

Witam. Dawno mnie tu nie było, ale zawsze potrafiliście człowiekowi pomóc. Sprawa jest taka, że mama wpadła na pomysł, aby otworzyć mały sklep internetowy, czyli pewnie nie będzie więcej niż 100 produktów oraz oglądalność też nie będzie jakaś powalająca. Znacie jakieś proste sklepy internetowe, które można w łatwy sposób zainstalować i skonfigurować pod własne potrzeby. Nigdy nie instalowałem takiego sklepu, dlatego też najpierw pokuszę się o zainstalowanie sklepu na localhoście. Słyszałem, że Prestashop jest dobry, ale także niby Gekosale także. Chodzi mi o taki sklep, żeby łatwo się go konfigurowało, ponieważ nie za dobrze znać języki programowania. Dodatkowo na pewno dostanę jakieś dane do serwera, ponieważ mój wujek ma znajomego informatyka. Jeżeli wszystko na komputerze u mnie będzie działało, będę musiał go przenieść na główny serwer.

Z góry dziękuję za pomoc:)

Spree jest chyba defaultowym rozwiązaniem.
http://spreecommerce.com/

Ja bym użył rozwiązania w chmurze - może na rodzimym rynku jest coś choć trochę wartego uwagi, wiem że coś nazwa.pl oferuje…

dzięki za dzielenie

Jesli to sklep dla mamy to jak slawosz pisze tylko cos gotowego, jest tego troche na rynku google pomoze, kazdy wiekszy hosting ma cos za darmo do domeny nawet.

psssst @marzena zobacz na datę…

psst @blluf zobacz kiedy sie ‘marzena’ zarejestrowala i co reklamuje

1 Like

Pani marzena została pozamiatana.

1 Like