Zamykanie starych tematów z ogłoszeniami o pracę

Hej.

może warto byłoby zamykać wątki z ogłoszeniami o pracę po upłynięciu jakiegoś czasu od ostatniej ich aktywności? Np. miesiąca?

uważam, że to bardzo dobry pomysł, czasem jak się wejdzie na forum to połowa pierwszej strony jest na fioletowo :wink: Uważam wręcz, że może lepiej nawet byłoby tę kategorię wyodrębnić, żeby w ogóle nie pojawiały się te tematy na stronie głównej, a np. wyświetlały się tylko one po kliknieciu w umieszczony gdzieś w widocznym miejscu odnośnik do tej kategorii. Jeśli ktoś wchodzi tu tylko w celu przeglądnięcia ogłoszeń o pracę to będzie oglądał tylko to co chce, i vice versa - inni użytkownicy nie będą musieli przewijać średnio interesujących ich tematów. Myślę, że tego jest na prawdę wbrew pozorom na tyle, że warto coś z tym zrobić :wink:

Gorsze jest odgrzebywanie wątków przez nowe osoby - ktoś nie spojrzy na datę i bach, ogłoszenie o pracę sprzed 3 lat ląduje na samej górze. A jednak to są tematy, które mają swój termin przydatności do spożycia :wink:

jest to fakt, z którym trudno się nie zgodzić :slight_smile: tak czy siak, wypadałoby coś z tym zrobić :wink:

Coś z tym zostało zrobione. Wątki nie zostają zamknięte ze względu na to że czasami rekrutacja jest wznawiana albo pojawiają się pytania. Za to zdecydowanie będą odklejane co by wątki z sprzed pół roku nie przesłaniały aktualnych,