[zdalnie][8-11 k/ms netto, umowa o pracę] RoR Mid/Senior

Reliability Solutions (http://reliasol.pl) to bardzo szybko rozwijający się startup założony przez paczkę młodych naukowców i AGH w 2014 roku. Dajemy Ci możliwość stworzenia czegoś na co będziesz miał realny wpływ i czego będziesz współwłaścicielem. Nasz model prowadzenia firmy zakłada bowiem możliwość przekazywania udziałów dla najbardziej wartościowych pracowników. Jeśli jesteś ambitny i podoba Ci się nasz biznes - aplikuj!

OK, więc na czym polega nasz pomysł na firmę? Przy współpracy z AGH opracowaliśmy webowy system, który wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji do analizy danych sensorowych maszyn celem przewidywania ich awarii. Nie wiem, czy wiesz, ale awaria np. turbiny w zakładzie przemysłowym może kosztować nawet kilkadziesiąt mln złotych! Z tego względu duże zakłady przemysłowe inwestują miliony w różnego rodzaju systemy monitorowania stanu maszyn. Nasz system RSIMS jest przełomowy na skalę światową m.in. poprzez wykorzystanie algorytmów deep learning i GPU do obliczeń. System opracowaliśmy w tamtym roku i otworzył nam on drzwi do współpracy ze wszystkimi największymi firmami w Polsce i na świecie. W chwili obecnej wchodzimy na rynek USA, gdzie zakładamy swój oddział (Dolina Krzemowa).

Poszukujemy programisty Ruby do rozwoju naszego urządzenia predykcyjnego – The Eye (http://TheEyeSee.It). Właśnie otrzymaliśmy grant z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na ten cel.

Nasze ostatnie sukcesy:
− maj 2017- Dolina Krzemowa, San Jose, GTC – zostaliśmy wyselekcjonowani przez NVIDIA jako jeden z top start-upów z programu NVIDIA Inception http://www.gputechconf.com
− kwiecień 2017 – Hannover – zostaliśmy wytypowani przez Ministerstwo Rozwoju do udziału w Targach Hannover Messe http://www.hannovermesse.de
− marzec 2017 – Dolina Krzemowa, San Francisco – zostaliśmy wyselekcjonowani jako 1 z 25 start-upów z całego świata na potrzeby GVF http://gvxchange.com/globalventureforum/program/

A teraz do rzeczy….

Oferujemy:
− wynagrodzenie w wysokości 8 000 - 11 000 zł/mc netto (wyłącznie umowa o pracę),
− świeżo wyremontowane biuro w KRK o świetnym klimacie lub możliwość pracy zdalnej,
− komputer (z jabłkiem lub bez),
− kolegów, miłą atmosferę i możliwość integracji,
− po prostu powiedz czego potrzebujesz, a postaramy się to dla Ciebie zorganizować.

Wymagania:
− minimum dwuletnie doświadczenie w programowaniu w Ruby/Ruby on Rails 3/4,
− html. haml,
− znajomość MySQL,
− javascript lub coffeescript / ajax,
− angielski pozwalający na czytanie dokumentacji technicznej,
− samodzielne tworzenie projektu od podstaw.

Mile widziane:
− css/sass/scss,
− bootstrap 3,
− delayed job, background tasks,
− rspec, testy jednostkowe,
− python, CUDA,
− apache, capistrano.

AI to niewątpliwa przyszłość, a nasza firma umożliwi Ci dostęp do tej technologii i pracę z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie.

CV, linki do portfolio proszę wysyłać bezpośrednio do mnie na adres: mateusz.marzec@relia-sol.pl oraz z klauzulą “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Zawsze możesz też zadzwonić: 721157940

Pozdrowienia!
Mateusz Marzec
CEO

PS. Jeśli sam nie jesteś zainteresowany, ale mógłbyś nam kogoś polecić to śmiało – dostaniesz od nas od tak 5k pod warunkiem zatrudnienia wskazanej przez Ciebie osoby i utrzymania jej przez 3 miesiące.

1 Like

Świetny pomysł biznesowy :slight_smile:

Z ciekawości - rozumiem, że AI robicie w Pythonie (znacznie lepsze liby) niż w Ruby, tak?

Tak, zgadza się. Prześlij CV to może dowiesz się więcej :slight_smile:
M