[ZDALNIE] Junior/Mid/Senior RoR Dev

Brooklyn Bridge Labs działa na amerykańskim rynku w branży IT, tworząc aplikacje mobilne i rozwiązania internetowe, z wykorzystaniem języków Ruby on Rails oraz Django.
Firma obecnie poszukuje programistów Ruby on Rails, którzy zdalnie będą współtworzyć projekty firmy.

Wymagania:
● Masz podstawy teoretyczne i doświadczenie praktyczne w algorytmach i strukturach danych, modelowaniu obiektowym
● Potrafisz samodzielnie lub konsultując z zespołem rozwiązać większość zagadnień (wymyślenie rozwiązania, implementacja, testy, dokumentacja)
● Piszesz czytelny, efektywny kod
● Używałeś różnych technologii
● Chętnie uczysz się nowych technologii
● Masz łatwość poznawania nowych technologii i posługiwania się nimi
● Efektywnie wymieniasz wiedzę z innymi członkami zespołu
● Potrafisz pisać efektywne i skuteczne testy automatyczne

Znasz dobrze:
● Ruby
● Ruby on Rails
Masz minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych w technologii Ruby on Rails lub podobnej.

Mile widziana znajomość:
• Django/Python
• CSS
• SASS
• HTML
• JavaScript
• jQuery
• CoffeeScript
• SQL
• PostgreSQL
• MySQL
• PHP

Miejsce pracy: 100% praca zdalna, min 10h tygodniowo

Wynagrodzenie: w zależności od posiadanej wiedzy
Junior $15-25/godz
Mid $20-25/godz
Senior $30-50/godz

Zapraszam do kontaktu przez priv.
Rozmowę rekrutacyjną możemy przeprowadzić na spotkaniu w Krakowie lub poprzez Skype’a.

1 Like

Witam

Jestem początkującym Junior Backend RoR Developerem, który chciałby się dalej rozwijać w tej płaszczyźnie i nie boi się nowych wyzwań.
Miałem okazje pracować przy dwóch projektach związanych z aplikacją społecznościową i biznesową typu CRM, gdzie byłem odpowiedzialny za backend.
Chciałbym mieć możliwość szerszego opowiedzenia o tym, czym się tam zajmowałem i co ewentualnie mógłbym zaoferować ze swojej strony.

Czołem,

Chciałbym aplikować na stanowisko Juniora, na jaki adres mozna wysłać CV ?

Witam,
chciałbym aplikować na stanowisko Mid Developera, ale dopiero założyłem konto i nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości. Proszę o przesłanie na priv e-maila pod którym mogę się kontaktować.

Cześć,
Wszystkie informacje przesyłam Wam przez wiadomości prywatne.

Cześć,
czy również mógłbym poprosić o kontakt. Powód ten sam, co kolega wyżej.
Raczej Junior.

Cześć,
Poproszę również o kontakt bo nie mogę wysłać wiadomości

Cześć,
również poproszę o kontakt.

Witaj.
Mógłbym również poprosić o adres pod którym można się skontaktować?

This topic is now archived. It is frozen and cannot be changed in any way.