[ZDALNIE/Rzeszów] - DevOps - Ruby, K8s, AWS - 15 000 - 20 000 pln net b2b

Cześć !

Szukam inżyniera DevOps (Ruby, K8s , AWS, CI/CD), który dołączy do zespołu tworzącego pierwszy na świecie marketplace dla branży chemicznej. Projekt pisany jest w Ruby, więc pomyśłam, że zapyatm a być może znajdzie się wśród Was również DevOps.

Obecnie mamy 4 klastry, które stoją na AWS - production, staging, demo i development. Na każdym mamy kilka serwisów i będziemy dodawać wiecej.
Dużo czasu spędzamy na zabezpieczeniu naszych środowisk i monitoringu. Z ciekawch rozwiązań, jakie udało nam się wprowadzić jest codzienny cluster draining. Żaden z nodow nie jest starszy niż 24 godz.

Platforma już działa i korzystają z niej najwięksi światowi producenci. Mamy plan rozwoju, bardzo mocny team, świetne zaplecze i inwestorów (głównym jest Sequoia Capital), którzy pozwalają odważnie patrzeć w przyszłość. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić do naszego zespołu osobę, która długofalowo zaangażuje się we współpracę.

Lokalizacja: Rzeszów (ścisłe centrum) lub zdalnie

Wynagrodzenie: 15 000 - 20 000 pln netto B2B (możliwe inne formy współpracy, jednak tylko w przypadku pracy on-site). Stali partnerzy mają swój udział w zyskach.

Szczegóły: http://jobs.u-get.pro/devops-engineer-do-kwd-1/7797fbcc-0ed3-4009-8aba-7e4ec34933cf

Jeśli jest tu ktoś kto ma doświadczenie w projektowaniu i zarzdądzaniu klastrami K8s na AWS gorąco zapraszam do kontaktu!

Pozdrawiam,
Magda
GetPRO Team
magda@u-get.pro
u-get.pro