A co by było, gdyby?

Jako że nie ma szans na takie badania, to najwyżej można liczyć na to, że @sharnik z ręką na sercu powie, że kobieta “proszona o robienie notatek” ma w równym stopniu rozwinięte kompetencje, inteligencje i zaangażowanie, co mężczyzna “bardziej pytany o zdanie”.

in short

love the created for the creator’s sake :smile:

Nie jestem administratorem forum, ale uważam że wątek się wyczerpał, a niektóre wypowiedzi mocno przekroczyły granice kulturalnej dyskusji. Zamykamy?

2 Likes

Które wypowiedzi przekroczyły tę granicę? Może coś przeoczyłem, ale ja takich nie zauważyłem.

1 Like

Trudno. Ja zauważyłem. Np. stworzenie pojęcia “kryptorasizmu” i imputowanie go Kubie.

Cytując Wikipedię:

Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers’ Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Zamykanie całego wątku ze względu na jedno słowo to przejaw dużej nadgorliwości. Po drugie, termin pojawił się w odpowiedzi Piotrowi, nie Kubie. Może słowo “uprzedzenie” było lepsze w tym kontekście. W każdym razie, nie umniejsza to wartości całego wątku.