Hej,
To ja dodam jeszcze coś od siebie: szukałem pracy jako junior w rubim bezskutecznie, a ogarniam składnię Rubiego i RoR. Zrobiłem samodzielnie pracę inżynierską w RoR - na githubie i heroku, ale faktycznie wymagania na juniora- przynajmniej wg ogłoszeń- są kosmiczne, pensja oferowana jest niska, a dostępność pracy w Rubim nie jest jakaś powalająca. Do tego umowa o pracę to marzenie.
Pracuję w innym języku, w korpo, na umowę o pracę. Za niezłe pieniądze.
Powodzenia życzę 