Czerwiec 2.06

Tak, można.

czy tak samo jak wcześniej spotkanie zacznie się o 19 w Emerald Irish Pub?

Tak o 19 w Emerald Irish Pub. Prezentacje najwcześniej będą o 20, bo wcześniej są zajęcia w szkole językowej (salce).

Trzeba znaleźć jakąś salę, bo Communicate się przecież zamknęło. Ma ktoś możliwość wyhaczenia czegoś na szybko i bezboleśnie? Ja zapytam u siebie na wydziale (wydział fizyki PW).
W każdym razie na pewno coś znajdziemy, jeno proszę śledzić temat do czasu ostatecznego potwierdzenia miejsca :slight_smile:

Jak wygląda sprawa sali? Zastanawiam sie czy będzie WRUG czy iść na tenisa :wink:

WRUG będzie na pewno, tylko jeszcze musimy ustalić gdzie :wink:
(prawdopodobnie ogarnę salkę na wydziale u siebie w najgorszym wypadku)

Jakieś informacjie. co do miejsca spotkania?

Nie mam żadnej opcji, musimy przełożyć wszystko na lipiec :frowning:

Szkoda. :frowning: W lipicu jeśli znajdziemy salę, to powinno mi się udać rzutnik załatwić.

Możesz uaktualnić opis na GL Już dałem komentarz.

no szkoda - to do zobaczenia w Lipcu.

rozmawiałem u mnie na uczelni - być może uda się skombinować salę, niekoniecznie na lipiec, ale później już w miarę na stałe.

Rozmawiajcie rozmawiajcie, ja też porozmawiam (ale sala u mnie na wydziale jakimś mega komfortem nie jest – chociaż ma rzutnik out-of-the-box i w pytę lokalizację)

@Tomash: jeśli mówisz o sali, w której prowadziłeś szkolenie, to wg. mnie jest fantastyczna. Poszedłbym się spytać za Ciebie ale już studentem nie jestem :wink:

Pytanie - czy w ogóle w lipcu jest sens robić zlot. Ja będę w mieście na początku miesiąca ale jak inni?

Przy okazji: moim zdaniem dobrze się stało że WRUG musi się wreszcie wziąć i zorganizować a nie tylko polegać na Mike’u. Żeby nie było - też postaram się rozpytać o salę. Idąc dalej proponuję zrobić stronę WRUG po polsku. Rzekłem.

Ma ktoś jakąś w miarę pewną salę jak dotąd?

Zapomniałem ponapierać wczoraj na wydziale /facepalm
W piątek obadam.

Kto się wybiera w lipcu na spotkanie WRUG?

Wiem, że mi samemu niewiele udało się zrobić w sprawie sali, ale odświeżam temat. :slight_smile:

Edit
@Czak
Ja będę.

Dziś będę na wydziale i postaram się załatwić salę.

I jak sie sprawy maja, bo wtorek tuz tuz a dobrych nowin nie widac :confused: ??